Bremboparts tworzy sekcję „Montaż: Samochód” | MOTOFAKTOR

Bremboparts tworzy sekcję „Montaż: Samochód”

person Redakcja 11/07/2023

Nowa zakładka na stronie Bremboparts zawiera wiele informacji na temat konserwacji szerokiej gamy produktów hamulcowych Brembo.

 

Firma Brembo uruchomiła dla klientów na stronie internetowej Bremboparts nową sekcję „Montaż: Samochód”. Zawiera ona wskazówki i instrukcje krok po kroku dotyczące wymiany produktów Brembo. Wieloletnie doświadczenie firmy w dziedzinie układów hamulcowych pozwala jej oferować szerokie i sprawdzone portfolio na rynku aftermarket, a także służyć aktualną wiedzą wszystkim tym, którzy potrzebują fachowych informacji.

 

Wraz z ewolucją rynku w ostatnich latach, w sektorze aftermarket pojawiła się szeroka gama produktów hamulcowych, których zasady konserwacji nie zostały dokładnie opisane. Firma Brembo kładzie duży nacisk na spełnianie potrzeb klientów, w związku z tym utworzyła na swojej stronie nową zakładkę, zawierającą istotne informacje dotyczące produktów, w tym ich bezpiecznego montażu i konserwacji.

 

W coraz większym stopniu Bremboparts staje się praktycznym centrum produktów i narzędzi, a nowa sekcja jest ważnym elementem strony, podobnie jak wprowadzony na początku 2023 r. przejrzysty układ nawigacji. Wszystkie te rozwiązania i funkcje mają kluczowe znaczenie dla poprawy komfortu użytkowania i łatwej nawigacji katalogu firmy.

Do nowej zakładki można dotrzeć bezpośrednio za pomocą kodu QR znajdującego się na opakowaniu lub klikając na wsparcia techniczne na stronie Bremboparts. Ponadto, przy opisie każdego produktu znajduje się link do „instrukcji montażu”, który przekierowuje użytkownika do odpowiedniej strony, gdzie intuicyjny interfejs ułatwia montaż i demontaż części zamiennych.

 

Sekcja „Montaż: Samochód” jest już dostępna w wersjach angielskiej, włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Wkrótce ma zostać ona przetłumaczona również na inne języki w regionie, aby umożliwić szybkie i łatwe przeglądanie strony. Serwis Bremboparts w 24 wersjach językowych osiągnął w 2022 r. 1,6 miliona użytkowników.

 

Źródło: Brembo

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).