Brembo Xtra: dla kierowców z pasją | MOTOFAKTOR

Brembo Xtra: dla kierowców z pasją

Doświadczenie zebrane na rynku OE pozwoliło Brembo opracować ekskluzywną linię produktów Xtra, obejmującą szerokie portfolio rozwiązań hamulcowych na aftermarket.

Brembo Xtra to nowa seria doskonałych rozwiązań hamulcowych, które łączą wysokie osiągi z atrakcyjnym designem, zwiększając przyjemność ze sportowego stylu hamowania w każdych warunkach jazdy. Produkty Xtra, bazujące na doświadczeniu Brembo w zakresie innowacyjnych procesów i rozwiązań na pierwszy montaż, idealnie odpowiadają potrzebom kierowców, którzy poszukują jeszcze lepszych wrażeń z jazdy i wyposażenia samochodu odpowiadającego ich potrzebom.

Seria Xtra pokrywa 60% parku samochodowego i obejmuje ponad 300 numerów referencyjnych tarcz, 200 klocków hamulcowych oraz najnowsze w ofercie zaciski X-Style. Gama Xtra składa się obecnie z zacisków Brembo X-Style oraz z tarcz Brembo Xtra, tarcz Brembo Max i klocków Brembo Xtra.

Zaciski Brembo X-Style do samochodów klasy premium to najnowsze produkty na rynku aftermarket. Wyróżniają się one oryginalnymi kolorami i są przeznaczone dla zapalonych kierowców, którzy szukają rozwiązań typu plug&play. Eleganckie, aluminiowe zaciski Brembo o wyjątkowych barwach można dobrać do własnego, charakterystycznego stylu.

Kierowcy mogą zdecydować się na kolor, który najlepiej podkreśli charakter ich samochodu klasy premium. Standardowe odcienie to czerwony, żółty, czarny i szary, ale na życzenie są jeszcze dostępne inne opcje.

Tarcze hamulcowe Brembo Xtra i Max z klockami i zaciskami

 

 

Tarcze Brembo Xtra zostały opracowane w celu zapewnienia wydajnego systemu chłodzenia, z lepszą cyrkulacją powietrza oraz możliwością odprowadzania ciepła i wody. Nawiercenia w powierzchni podkreślają sportową estetykę produktu, służą usuwaniu startego materiału i zmniejszają zużycie tarczy.

Tarcza hamulcowa Brembo Xtra

 

Tarcze Brembo Max mają oryginalną strukturę, która usprawnia funkcjonalność układu hamulcowego, zapewniając natychmiastową reakcję na naciśnięcie pedału. Tarcza nacinana gwarantuje wyższy współczynnik tarcia, co poprawia również skuteczność hamowania w początkowej fazie, nawet przy wysokiej temperaturze. Ponadto, rowki w tarczy Brembo Max zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było kontrolować poziom zużycia tarcz, a wykończenie powłoką UV chroni je przed korozją.

Tarcza hamulcowa Brembo Max

 

Klocki Brembo Xtra zostały zaprojektowane zgodnie z charakterystyką tarcz Brembo Xtra i Brembo Max, aby zapewnić wysoką wydajność i precyzyjne działanie. Klocki Brembo Xtra są wykonane ze specjalnego materiału ciernego złożonego z 30 różnych komponentów, dzięki czemu zwiększają one przyjemność ze sportowej jazdy, a także są bardziej trwałe oraz zapewniają bezpieczeństwo i komfort na drodze.

 

Klocki Brembo Xtra najlepiej pasują do tarcz Brembo Max i Brembo Xtra, z których każda ma inne właściwości, gwarantując doskonałe osiągi i kontrolę nad układem hamulcowym.

 

Klocki hamulcowe Brembo Xtra

Seria Brembo Xtra została już wprowadzona na rynek, a więcej informacji o niej można znaleźć TUTAJ.

Artykuł sponsorowany przez Brembo

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).