Brembo partnerem układów hamulcowych w Gran Turismo 7 na Playstation | MOTOFAKTOR

Brembo partnerem układów hamulcowych w Gran Turismo 7 na Playstation

person Redakcja 8/10/2021

Brembo udostępnienia w grze wideo swoje wysokowydajne układy hamulcowe i tym samym udoskonala realizm jazdy w Gran Turismo 7.

Polyphony Digital Inc, firma wydająca serię Gran Turismo na Playstation od 1997 r., wybrała Brembo jako oficjalnego partnera układów hamulcowych w Gran Turismo 7. Nowa gra wideo będzie dostępna na konsole PS4 i PS5 od 4 marca 2022 roku.

 

Brembo udostępni produkty z serii UPGRADE graczom Gran Turismo 7 w Tuning Shop, wirtualnym sklepie oferującym technologie poprawiające osiągi pojazdów.

 

Użytkownicy będą mogli wymieniać tarcze hamulcowe na produkty z serii Sport i ulepszać swoje samochody dzięki układom hamulcowym Brembo. Do wyboru będą produkty o wysokiej wydajności i najbardziej charakterystyczne dla samochodów szosowych, w tym tarcze karbonowo-ceramiczne i zaciski GT|BM, dostępne w 8 różnych kolorach.

Jesteśmy dumni z tego, że najlepsze układy hamulcowe Brembo pojawią się w serii Gran Turismo. Przez 25 lat wokół tego kultowego symulatora wyścigów samochodowych powstała międzynarodowa społeczność milionów graczy. Nasza współpraca daje Brembo wyjątkową okazję dotarcia do młodszego pokolenia i zakomunikowania naszej strategii »Przekształcania energii w inspirację«. Wysokie osiągi na torze i wyjątkowy wygląd produktów zostały perfekcyjnie przeniesione do wirtualnego świata Gran Turismo 7. Chcemy wzmacniać wrażenia w grach wideo, żeby były one podobne do tych, podczas jazdy prawdziwym samochodem. Daniele Schillaci Chief Executive Officer Brembo

Od 60 lat Brembo jest wiodącą firmą w dziedzinie rozwoju i produkcji układów hamulcowych do samochodów o wysokich osiągach, wykorzystującą innowacyjne rozwiązania we wzornictwie, mechanice i technologii materiałów. Produkty najwyższej jakości o sprawdzonej skuteczności są stosowane w samochodach i motocyklach seryjnych, jak również w samochodach i motocyklach wyścigowych, biorących udział w najważniejszych międzynarodowych zawodach.

Zanim stworzyliśmy serię Gran Turismo, firma Brembo było naszym bohaterem.Jako uczestnik wyścigów ulicznych, często borykałem się z problemem fadingu podczas hamowania. Większość samochodów, z wyjątkiem kilku wybranych, nie była wyposażona w odpowiednie hamulce, dopasowane do mocy i wagi pojazdu. Zawsze uważałem, że tylko produkty Brembo są niezawodne na torze i za to ceniłem tę firmę. Teraz mogę z dumą ogłosić partnerstwo pomiędzy Gran Turismo i Brembo, marką gwarantującą najlepsze osiągi. Kazunori Yamauchi prezes Polyphony Digital Inc. i producent serii Gran Turismo

 

Opis Brembo będzie widoczny w Gran Turismo 7 w sekcji Brand Central, a z 60-letnią historią firmy będzie można zapoznać się w Brand Central Museum. Ponadto, branding Brembo będzie widoczny na wirtualnych torach.

 

Źródło: Brembo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).