Bosch Gigalight Plus 120 – zwiększ bezpieczeństwo jazdy | MOTOFAKTOR

Bosch Gigalight Plus 120 – zwiększ bezpieczeństwo jazdy

person Redakcja 8/10/2018

Gigalight Plus 120 to żarówki halogenowe (H1, H4, H7) dla użytkownika szukającego żarówek o zwiększonym zasięgu światła.

Dzięki bardzo dokładnej geometrii włókna żarnika, strumień świetlny koncentruje się na drodze w sposób bardziej precyzyjny, dając odpowiednio większą ilość światła. Reflektory wyposażone w żarówki Boscha Gigalight Plus 120 doświetlają elementy drogi, które w przypadku standardowych żarówek pozostają nieoświetlone. Zwiększa to bezpieczeństwo jazdy, szczególnie o zmroku, w złych warunkach pogodowych lub podczas jazdy nocą.

 

Dzięki żarówkom Gigalight Plus 120 kierowca może wcześniej zidentyfikować zagrożenia podczas jazdy oraz dostrzec znaki drogowe. Kolejnym elementem wpływającym na polepszoną wydajność świetlną w żarówkach Gigalight Plus 120 jest wyższa temperatura włókna żarnika. Zabieg ten w standardowej żarówce przyspieszyłby zużycie żarnika, tym samym powodując jej bardzo szybkie. Dzięki wypełnieniu żarówki w 100% specjalnym gazem ksenonowym oraz wyższemu ciśnieniu panującemu wewnątrz bańki w stosunku do standardowych żarówek, efekt szybszego zużywania żarówki został znacząco zredukowany.

 

W ciemności oko ludzkie lepiej postrzega światło jasne, białe lub niebieskie. Stąd też szkło bańki żarówki Gigalight Plus 120 posiada niebieską powłokę, która redukuje występujące w wiązce światła czerwone elementy. W połączeniu z wypełnieniem żarówki mieszanką gazów ksenonowych powoduje to, że emitowane światło jest bielsze niż pochodzące ze standardowych żarówek halogenowych. Barwa światła staje się podobna do światła dziennego, które znacznie zmniejsza efekt zmęczenia oczu kierowcy, wpływając tym samym na poprawę bezpieczeństwa podczas jazdy.

 

Żarówki Boscha Gigalight Plus 120, dostępne są w opakowaniach typu blister oraz kartonik, zawierających 1 żarówkę, a także w opakowaniach z kompletem 2 sztuk żarówek. Zaleca się wymianę żarówek parami, aby uniknąć różnic w emitowanym świetle.

 

Dowiedz się więcej o żarówkach Boscha.

 

artykuł sponsorowany przez firmę Bosch

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).