BorgWarner z nowościami aftermarketowymi we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

BorgWarner z nowościami aftermarketowymi we Frankfurcie

BorgWarner pojawił się ze swoimi markami BorgWarner Aftermarket i Delphi Technologies jako jeden T.E.A.M (Technology Experts for the Aftermarket) na Automechanice.

 

 

Stoisko przedstawiło rozwiązania BorgWarner w zakresie elektryfikacji, wspierając klientów w odkrywaniu przyszłych możliwości rynkowych. Zawiera również prezentacje specjalistów ds. produktów, które pokazują, jak dziesięciolecia połączonego doświadczenia w zakresie oryginalnego wyposażenia (OE) i wiedzy technicznej przynoszą korzyści zarówno dealerom na rynku wtórnym, jak i warsztatom.

 

Automechanika Frankfurt to wiodące na świecie targi rynku części zamiennych i cieszymy się, że możemy ponownie spotkać się twarzą w twarz z naszymi partnerami branżowymi — powiedział Michael Boe, wiceprezes i dyrektor generalny BorgWarner Emission, Thermal and Turbo Systems Aftermarket – Dzięki produktom, usługom i technologiom, które wzajemnie się uzupełniają, pokazujemy, jak nasze marki BorgWarner i Delphi Technologies są razem silniejsze. Obie są szanowane dzięki szerokiemu portfolio.

 

Wykorzystanie mocnych stron, które wnoszą nasze marki, przynosi korzyści naszym klientom i wzmacnia naszą pozycję w kolejnej fazie transformacji e-mobilności, która pojawia się na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Naszą misją na rynku wtórnym jest dalsze wspieranie warsztatów i ich techników w zakresie obsługi i konserwacji pojazdów dziś i jutro – dodał Neil Fryer, wiceprezes i dyrektor generalny Delphi Technologies Aftermarket, marka BorgWarner.

 

W portfolio marki BorgWarner, które obejmuje BorgWarner Aftermarket, BERU, Delphi Technologies, Delco Remy, Wahler i Hartridge, znajduje się wyrafinowana gama podstawowych produktów, w tym turbosprężarki, rozruszniki, alternatory, technologie zapłonu, technologie recyrkulacji spalin (EGR), sprzęt testowy jakości OE oraz sprzęt i oprogramowanie diagnostyczne.

Technologie dla teraźniejszości i przyszłości

Targi służą jako platforma dla BorgWarner Aftermarket do wprowadzenia nowej rodziny produktów z podwójnym sprzęgłem do automatycznych skrzyń biegów i wysokonapięciowych nagrzewnic (HVCH) do ogrzewania akumulatorów i kabiny w pojazdach elektrycznych i hybrydowych. Dzięki nowej gamie produktów know-how z sektora OE staje się dostępne na rynku wtórnym.

 

Delphi Technologies by BorgWarner zaprezentowało na tegorocznych targach dwie serie rozwiązań hamulców. Wprowadzona na rynek pod koniec 2022 r. gama lekkich bimetalicznych tarcz hamulcowych z nową powłoką ma zapewniać doskonałą ochronę przed korozją i najwyższej jakości wygląd. Przedstawiono również gamę przyjaznych dla środowiska klocków hamulcowych przeznaczonych do pojazdów elektrycznych z zasilaniem akumulatorowym.

 

Co więcej, Delphi Technologies by BorgWarner przedstawiło kompleksowe rozwiązania dla ciężkich pojazdów z silnikami wysokoprężnymi Euro 6, pomagając tym pojazdom spełnić krytyczne normy emisji. Program napraw to opłacalne rozwiązanie, które obejmuje części, oprzyrządowanie i szkolenie dla autoryzowanych warsztatów Delphi Technologies w celu poszerzenia oferty serwisowej wtryskiwaczy F2.

 

Stanowisko testowe Hartridge CRi-Pro dodaje bezpłatną diagnostykę i kodowanie dla autoryzowanych warsztatów Delphi Technologies i jest zdolne do kompleksowego trybu wszystkich marek dla nieautoryzowanych warsztatów poszukujących rozwiązania do testowania i kodowania dla najnowszej generacji wtryskiwaczy. Odwiedzający stoisko mogą zapoznać się z pompami, wtryskiwaczami i zestawami serwisowymi do wtryskiwaczy GDi, które będą dostępne jeszcze w tym roku.

 

Źródło: BorgWarner

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).