BorgWarner z innowacjami i nowym wizerunkiem w Monachium | MOTOFAKTOR

BorgWarner z innowacjami i nowym wizerunkiem w Monachium

person Redakcja 23/08/2023

BorgWarner ogłosił swój udział we wrześniowych targach IAA Mobility 2023 w Monachium, gdzie poza innowacjami zaprezentuje również nową tożsamość korporacyjną.

 

 

BorgWarner niebawem zaprezentuje na targach IAA Mobility w hali A2, stoiskuB11 swoje rosnące, innowacyjne portfolio produktów, które ma wspierać producentów samochodów w ich transformacji w zakresie elektryfikacji. Wydarzenie, które odbędzie się w Monachium w Niemczech w dniach 5–8 września 2023 r., ma podkreślić postęp firmy w realizacji jej celów strategicznych oraz ciągłą ewolucję jej wydajnych rozwiązań technologicznych w zakresie przejścia na eMobility. Targi będą także platformą do zaprezentowania szerszej publiczności nowego wizerunku marki BorgWarner.

 

Z odświeżonym logo BorgWarner wkracza w erę naszej nowej tożsamości korporacyjnej, w której jeszcze intensywniej skupimy się na wdrażaniu naszych strategii na rzecz elektryfikacji mobilności i redukcji globalnej emisji CO2 – powiedział Frédéric Lissalde, prezes i dyrektor naczelny Dyrektor wykonawczy, BorgWarner – Poczyniliśmy ogromne postępy w realizacji naszych celów związanych z hasłem „Charging Forward”, dlatego niedawno podczas naszego Dnia Relacji Inwestorskich w czerwcu przedstawiliśmy zaktualizowane cele „Charging Forward 2027”.

 

Dzięki zaprezentowaniu na stoisku najnowszej generacji falowników z węglika krzemu (SiC) firma BorgWarner chce umocnić swoją pozycję jednego ze światowych liderów rynku systemów 800 V. Falowniki wyposażone w opatentowany moduł Viper umożliwiać mają lepszą wydajność jazdy, większy zasięg akumulatorów i krótszy czas ładowania.

 

BorgWarner zaprezentuje także wiodące w branży rozwiązania w zakresie zarządzania ciepłem w pojazdach elektrycznych, takie jak eCoolery, eFany, grzejniki wysokiego napięcia, a także stacje ładowania, akumulatory, elektronikę mocy i układy napędowe, które podkreślają nacisk firmy na zrównoważony rozwój. Zaprojektowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie, rodzina eCoolerów firmy BorgWarner jest używana do chłodzenia akumulatorów z różnymi typami ogniw, a także energoelektroniki. Technologia ta wspiera wysoce efektywne odprowadzanie ciepła, zwiększając wydajność i wydłużając żywotność akumulatorów i komponentów elektronicznych.

 

Szeroka gama stacjonarnych stacji szybkiego ładowania DC, których linia produktów jest stale rozwijana, będzie również prezentowana na stoisku BorgWarner w hali A2, stoisko B11.

 

Ponadto wysocy rangą przedstawiciele firmy przedstawią aktualne informacje na temat postępów w realizacji Charge Forward i niedawno zaprezentowanej strategii Charger Forward 2027 oraz wyjaśnią obecne i przyszłe cele strategii elektryfikacji firmy.

 

Źródło: BorgWarner

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).