Biofunkcyjne filtry kabinowe Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Biofunkcyjne filtry kabinowe Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 30/03/2020

W gamie produktowej Jakoparts od Herth+Buss pojawił się biofunkcyjne filtry kabinowe.

Herth+Buss poszerza swoją wszechstronną ofertę o nowe filtry biofunkcyjne. W miarę wzrostu zanieczyszczenia powietrza kierowcy i pasażerowie są czasami narażeni na niebezpieczne cząstki, takie jak sadza i szkodliwe gazy, takie jak ozon, podczas prowadzenia samochodu.

 

Biofunkcyjne filtry mają nie tylko blokować drobny pył, ale także wiązać alergeny wolne od zanieczyszczeń i zapobiegają wnikaniu pleśni oraz bakterii do pojazdu.

 

Podczas podróży do wnętrza pojazdu wpływa duża liczba szkodliwych substancji, spalin i alergenów. Najważniejszą barierą jest zatem filtr kabinowy, który ma zapewnić ciągły dopływ świeżego powietrza.

 

Jednak konwencjonalne filtry kabinowe zapobiegają jedynie przedostawaniu się cząstek takich jak kurz, pyłki, sadza lub zapachy do wnętrza pojazdu. Pomimo filtra bakterie lub pleśń mogą się w nim rozprzestrzeniać.

 

W jaki sposób można zapobiec przedostawaniu się tych wyjątkowo małych cząstek do wnętrza pojazdu? Filtry biofunkcyjne są wyposażone w dodatkową powłokę, znaną jako powłoka polifenolowa. Ta naturalna warstwa umożliwia usuwanie pleśni lub bakterii.

 

Aby zapewnić czyste powietrze w pojeździe, należy regularnie wymieniać filtr kabinowy. Herth+Buss zaleca zamianę przynajmniej raz w roku.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).