Bilstein z Gosią Rdest na Warsaw Motor Show | MOTOFAKTOR

Bilstein z Gosią Rdest na Warsaw Motor Show

Od 25 do 27 października w podwarszawskiej hali Ptak Expo odbędzie się kolejna edycja Warsaw Motor Show. Do odwiedzenia Strefy Gwiazd zaprasza Gosia Rdest i Bilstein.

Podczas inauguracji tegorocznego sezonu wyścigowego Gosia Rdest zaprezentowała SEAT-a Leona Racer, na którym znalazło się logo Bilstein. Tym samym nastąpiło oficjalne potwierdzenie rozpoczęcia współpracy w sportach motorowych. Ścisłej współpracy, bowiem zawieszenie auta zostało zmodyfikowane poprzez montaż amortyzatorów Bilstein z serii MDS. Zostało ono dobrane według wytycznych zespołu mechaników przygotowującego SEAT-a do sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

Jego finisz był pasjonujący – podczas ostatniej rundy zabrakło dosłownie kilku punktów do najwyższego stopnia podium. Paradoksalnie, stał za tym niespodziewany awans Gosi Rdest do międzynarodowego cyklu W Series. Część startów pokrywała się z terminami WSMP, co było równoznaczne z absencją.

 

Okazją do podsumowania współpracy Gosi Rdest z Bilstein będzie piąta edycja Warsaw Motor Show. Na przygotowanym stoisku w centralnym miejscu stanie SEAT Leon Racer. Obok niego zostanie zaprezentowana oferta elementów zawieszenia – od standardowych amortyzatorów B4 z serii Replacement, poprzez ich odpowiedniki o wyższych parametrach użytkowych B6 Performance, poprzez miechy powietrzne B3 Airmatic, do kompleksowych rozwiązań przeznaczonych do tuningu i motorsportu. Do dyspozycji zwiedzających będą również eksperci techniczni Bilstein.

 

Oczywiście to nie jedyne atrakcje przygotowane na targi, ale warto przekonać się o tym na miejscu – w hali F, która została nazwana Strefą Gwiazd. Warsaw Motor Show odbędzie się w dniach 25-27 października w Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

 

Źródło: Bilstein

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).