BILSTEIN w programie szkoleń Repxpert | MOTOFAKTOR

BILSTEIN w programie szkoleń Repxpert

person Redakcja 21/09/2021

Po dwóch wiosennych sesjach, BILSTEIN kontynuuje szkolenie dla mechaników samochodowych w ramach programu Repxpert.

Szkolenia są jedną z podstawowych form wsparcia mechaników przez markę BILSTEIN. Równą popularnością wśród uczestników cieszą się zagadnienia teoretyczne z budowy i serwisowania amortyzatorów, jak i praktyczne z wykonania wymiany na stanowisku warsztatowym. Częstotliwość prowadzonych zajęć spowolniły obostrzenia związane z koniecznością zachowania dystansu społecznego, stąd pomysł przeniesienia ich w wymiar wirtualny.

Taka formuła jest bardzo przystępna dla zainteresowanych, ale z komentarzy mechaników wiemy, że wyznaczone terminy nie zawsze pozwalają na przerwanie zleconych przez kierowców napraw. A tych, jak powszechnie wiadomo, przybywa w ostatnim czasie, co oczywiście wszystkich nas cieszy. Jednocześnie poszukiwane są w internecie źródła wiedzy - od podstawowych kwestii po złożone rozwiązania. Odpowiedzią na te potrzeby jest wirtualny program Schaeffler Repxpert, obejmujący kompleksowo budowę pojazdów mechanicznych. Pozwala on połączyć szkolenie BILSTEIN z marką FAG i szerzej spojrzeć na konstrukcję i pracę zawieszenia. Andrzej Wojciech Buczek doradca techniczny w IHR Warszawa, oficjalnego dystrybutora marki BILSTEIN w Polsce

Pierwsze szkolenia BILSTEIN i FAG miały miejsce w pierwszej połowie 2021. Obejmowały one wiele aspektów, jak typy i budowę amortyzatorów, czynności kontrolne i serwisowe, diagnostykę i przyczyny uszkodzeń. Ważną częścią było pokazanie i omówienie praktycznych przykładów pochodzących z warsztatów samochodowych. W trakcie udostępniono panel czatu do bieżącego zadawania pytań lub próśb o późniejszy kontakt indywidualny.

 

Uczestnictwo w tych szkoleniach było otwarte, ale dostęp do części interaktywnej wymagał wcześniejszej rejestracji. Nie inaczej jest obecnie. Do najbliższej edycji, 30 września 2021 w godzinach 12:00 – 13:30 formularz dostępny jest na stronie: https://szkolenia.repxpert.pl. Ze względów technicznych liczba miejsc jest ograniczona.

 

Źródło: BILSTEIN

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).