bilstein group wprowadza zmiany w asortymencie świec żarowych | MOTOFAKTOR

bilstein group wprowadza zmiany w asortymencie świec żarowych

person Adrian Januszkiewicz 12/01/2023

bilstein group wprowadził zmiany w asortymencie świec żarowych swoich marek, aby ujednolicić ofertę w zakresie produktów, opakowania oraz ilości sprzedażowych.

 

Przeznaczone dla wszystkich rodzajów klientów świece żarowe oferowane pod trzema markami bilstein group (febi, SWAG, Blue Print) dostępne są pojedynczo oraz w zbiorczych opakowaniach zawierających 12 sztuk.

 

Projekt opakowań został odświeżony i zaktualizowany dla wszystkich trzech marek, zarówno dla pudełek indywidualnych, jak i zawierających 12 sztuk.

 

Dodatkowo, pojedyncze referencje otrzymały nową numerację, która od teraz będzie obowiązywała na rynku.

 

Należy jednak pamiętać, że na stanach magazynowych nadal dostępne są zapasy produktów w starych opakowaniach z poprzednią numeracją. Jednak nowe zapasy całego asortymentu mają być stopniowo wprowadzane.

 

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).