Bilstein: duża porcja kolejnych referencji w ofercie | MOTOFAKTOR

Bilstein: duża porcja kolejnych referencji w ofercie

Pierwszy kwartał 2018 roku obfitował w wiele nowości w katalogu amortyzatorów, sprężyn, miechów powietrznych i kompletnych zawieszeń Bilstein.

Oferta Bilstein niezmiennie dzieli się na dwie grupy – Replacement, czyli amortyzatory wiernie odpowiadające oryginałom z pierwszego montażu (OE) oraz Performance, które pozwalają w bezpieczny i profesjonalny sposób zmodyfikować fabryczne zawieszenie.

 

Nowe referencje Bilstein B4 z grupy Replacement przeznaczone są do wybranych modeli Audi A4 i A5, BMW serii 2, 3 i 4, Forda Rangera, Kii Sportage, Mercedesa Viano i Vito, Mini Clubmana, Nissana Note, Renault Megane, Grand Scenica i Talismana, Volkswagena Golfa, Multivana, Tourana i Transportera oraz Volvo S90 i V90.

 

Uzupełnieniem oferty Replacement są sprężyny Bilstein B3, z których skorzystać teraz mogą właściciele wybranych modeli Forda Focusa i Mondeo, Opla Adama oraz Mercedesa Klasy E i SLK, a także elementy przeznaczone do mocowania amortyzatorów Bilstein B1 do Opla Insignia oraz Saaba 9-5.

 

Opatentowane przez Bilstein moduły powietrzne Airmatic także zaliczane są do grupy Replacement. Wśród nowych referencji dostępne są elementy B4-AMC do Mercedesa GLC, GLE oraz Klasy C, M i S. Z kolei Bilstein B3-AMC to miechy powietrzne (bez amortyzatorów), z których od teraz skorzystać mogą właściciele Porsche Macana.

 

Odpowiednikiem amortyzatorów Bilstein B4 w gamie Performance są referencje B6-Sport. Dzięki nim właściciel samochodu zyskuje bardziej dynamiczną charakterystykę fabrycznego zawieszenia. Wśród znalazły się propozycje do Audi A4, A5, Q2, Buicka Excelle, Forda Mondeo, Hyundaia Tucsona, Jaguara F-Pace, Kii Sedona, Sorento i Sportage, Mercedesa Vito i Viano, Opla Astry, Renault Grand Scenica i Scenica, Seata Arony i Ateci, Skody Karoq, Volvo S90 i V90 oraz Volkswagena Tiguana, Tiguana Allspace i T-Roca.

 

Na przeciw oczekiwaniom kierowców chcących obniżyć zawieszenie w swoim samochodzie Bilstein wychodzi z ofertą skróconych amortyzatorów B8 do Audi A4 i A5, Buicka Excelle, Fiata Tipo oraz Opla Astry.

 

Pełna lista nowych referencji w katalogu Bilstein znajduje się w załącznikach 1, 2 i 3. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: pl.bilstein.com.

 

Źródło: Bilstein

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).