#BezpieczniwRuchu – carQ rusza z nową kampanią | MOTOFAKTOR

W ramach akcji #BezpieczniwRuchu firma carQ z partnerami będzie edukować i zwracać uwagę uczestników ruchu na relację stanu technicznego auta z bezpieczeństwem na drogach.

 

Organizatorów do akcji #BezpieczniwRuchu zainspirowały alarmujące statystyki o pojazdach poruszających się po polskich drogach bez ważnych, aktualnych badań okresowych.

Poza zaplanowanymi działaniami edukacyjnymi opracowana została też aplikacja RESQ.pl, która na podstawie wpisanego numeru rejestracji pojazdu umożliwia bezpłatnie wyświetlenie Elektronicznej Karty Ratowniczej konkretnego modelu i marki pojazdu.

 

Elektroniczna Karta Ratownicza jest ważna z tego względu, że przedstawia schemat pojazdu z oznaczonymi elementami wzmocnień karoserii, zbiornika paliwa ogniw elektrycznych, rozmieszczenia poduszek powietrznych, czy też gazowych napinaczy pasów. W ciągu pierwszego miesiąca od udostępnienia RESQ.pl, ową Kartę własnego auta aktywowało już ok. 40 tysięcy kierowców.

 

Zasadę działania RESQ.pl opisuje poniższy materiał wideo:

Do akcji #BezpieczniwRuchu carQ zaprasza partnerów z obszaru motoryzacji, tj.

 

  • Stacje Kontroli Pojazdów,
  • warsztaty samochodowe,
  • myjnie samochodowe,
  • serwisy mechaniczne i blacharskie,
  • punkty wymiany opon,
  • punkty sprzedaży pojazdów nowych i używanych,
  • dystrybutorów części.

 

Każdy punkt dołączający do inicjatywy otrzyma indywidualną tablicę zawierającą infografikę akcji.

 

Źródło: carQ

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).