Belgijska Autotechnica z udziałem AS-PL | MOTOFAKTOR

Belgijska Autotechnica z udziałem AS-PL

person Adrian Januszkiewicz 5/04/2022

W środę, 30 marca zakończyły się czterodniowe targi Autotechnica. Wizyta w stolicy Belgii okazała się dla pracowników AS-PL pracowita i owocna.

Targi Autotechnica zainaugurowały cykl wydarzeń branżowych, które odbędą się w tym roku. Reprezentanci AS-PL spędzili w Brukseli cztery bardzo pracowite dni, podczas których przeprowadzili dziesiątki owocnych spotkań i rozmów.

 

Targi Autotechnica były doskonałą okazją do tego, aby porozmawiać o nowych kierunkach rozwoju firmy – informuje Monika Gilis-Siek, Regionalny Dyrektor Handlowy (Europa Zachodnia i Ameryka) w AS-PL Sp. z o.o. – Najwięcej pytań od Klientów oraz osób zainteresowanych działalnością naszej firmy dotyczyło oddziału AS-PL Espana, otwartego w połowie marca, a także nowości produktowych, które systematycznie ogłaszamy na naszej stronie. Targi, także motoryzacyjne, w końcu wracają do normalności, a Autotechnica jest przedsmakiem tego, co czeka nas w tym roku, a będzie działo się sporo – zapewnia Monika Gilis-Siek.

 

Motortec Madrid to kolejne wydarzenie, na którym będzie można spotkać pracowników AS-PL. Targi odbędą się w dniach 20-23 kwietnia 2022 roku.

Źródło: AS-PL

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).