Beissbarth potwierdzony na TTM | MOTOFAKTOR

Beissbarth potwierdzony na TTM

Beissbarth to kolejny wystawca, który będzie obecny na kwietniowych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Pojawi się w pawilonie 7A na stoisku nr 3.

Beissbarth istnieje na rynku od 1899 roku. Obecnie ma swoją siedzibę w Monachium. Od 1951 r., czyli prezentacji pierwszej wyważarki do kół „Nurburg” Beissbarth stale rozwija technologie związane z szeroko pojętą diagnostyką podwozia pojazdów – od wyważarek, montażownic, linii diagnostycznych i urządzeń do geometrii aż po nowoczesne rozwiązania do kalibracji radarów, kamer czy inteligentnych systemów oświetlenia zarówno homologowanych do serwisów autoryzowanych większości marek, jak i serwisów niezależnych.

Kwietniowe Targi Techniki Motoryzacyjnej Beissbarth wykorzysta do prezentacji serii innowacyjnych rozwiązań dla warsztatów oraz nowości – począwszy od Q.Lign Compact oraz Q.Lign T – pierwszych na rynku urządzeń do ustawiania geometrii bazujących na protokole IP, za pomocą którego można sprawdzić pełną geometrię pojazdu w mniej niż 1 minutę oraz za pomocą odpowiedniego wyposażenia Q.DAS przeprowadzić bardzo szybką i sprawną kalibrację systemów wspomagania kierowcy ADAS (radary, kamery lane assist) na raz. Uzupełnieniem tej diagnostyki będzie cyfrowe urządzenie do regulacji nowoczesnego oświetlenia w pojazdach MLD 9000, za pomocą którego można ustawiać reflektory wyposażone w systemy Matrix, Matrix 2, ILS czy KINK. Ciekawostką będzie też urządzenie Easy Tread – do automatycznego skanowania bieżnika opon rozbudowane o bramkę wykonującą pełne zdjęcia pojazdu. Będą też urządzenia do obsługi ogumienia – czyli nowości w segmencie montażownic i wyważarek do kół oraz podnośników warsztatowych Consul.

Źródło: TTM

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).