Behr Hella Service z rozszerzoną ofertą produktów termicznych | MOTOFAKTOR

Behr Hella Service z rozszerzoną ofertą produktów termicznych

W ofercie produktowej Behr Hella Service pojawiły się produkty zarządzania termicznego dla pojazdów każdego segmentu, w tym dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Behr Hella Service poszerza portfolio produktów o około 850 nowych produktów do samochodów osobowych, transporterów, pojazdów użytkowych, a także maszyn rolniczych i budowlanych. Około połowa z nich to artykuły PREMIUM LINE, tj. produkty opracowane przez producentów posiadających wiedzę na temat oryginalnego sprzętu, takich jak BEHR i VISTEON. A około połowa artykułów stanowiących rozszerzenie oferty jest już dostępna. Pozostałe artykuły zostaną wprowadzone latem 2019 r. lub najpóźniej do końca 2019 r. Ale wszystkie produkty można już znaleźć w katalogu pojazdów i części zamiennych TecDoc.

 

Najważniejsze elementy rozszerzonej oferty w dziedzinie klimatyzacji samochodowej obejmują liczne nowe sprężarki i skraplacze klimatyzacji. W obszarze chłodzenia silnika Behr Hella Service oferuje teraz przede wszystkim nowe chłodnice płynu chłodzącego, chłodnice powietrza doładowującego, zbiorniki wyrównawcze, chłodnice niskotemperaturowe do pośredniego chłodzenia powietrza doładowującego i chłodnice recyrkulacji spalin.

 

Nowy pakiet obejmuje również specjalne produkty do zarządzania temperaturą zaprojektowane dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych. W ten sposób elektryczna sprężarka klimatyzacji dla BMW i3, agregat chłodniczy (specjalny wymiennik ciepła) dla Porsche Panamery i chłodnica niskotemperaturowa dla BMW 225xe Hybrid przyczyniają się do zwiększenia odnowionego portfolio.

 

W obszarze produktów sprzęgieł wentylatorów klienci mogą teraz wybierać między PREMIUM LINE a artykułami standardowymi, wybierając spośród ponad 40 produktów. Co więcej, sektor części serwisowych został znacznie rozszerzony dzięki dodaniu prawie 60 nowych zakrętek do chłodnic płynu chłodzącego.

 

Źródło: Behr Hella Service

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).