Behr Hella Service z rozszerzoną ofertą produktów termicznych | MOTOFAKTOR

Behr Hella Service z rozszerzoną ofertą produktów termicznych

person Adrian Januszkiewicz 14/08/2019

W ofercie produktowej Behr Hella Service pojawiły się produkty zarządzania termicznego dla pojazdów każdego segmentu, w tym dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Behr Hella Service poszerza portfolio produktów o około 850 nowych produktów do samochodów osobowych, transporterów, pojazdów użytkowych, a także maszyn rolniczych i budowlanych. Około połowa z nich to artykuły PREMIUM LINE, tj. produkty opracowane przez producentów posiadających wiedzę na temat oryginalnego sprzętu, takich jak BEHR i VISTEON. A około połowa artykułów stanowiących rozszerzenie oferty jest już dostępna. Pozostałe artykuły zostaną wprowadzone latem 2019 r. lub najpóźniej do końca 2019 r. Ale wszystkie produkty można już znaleźć w katalogu pojazdów i części zamiennych TecDoc.

 

Najważniejsze elementy rozszerzonej oferty w dziedzinie klimatyzacji samochodowej obejmują liczne nowe sprężarki i skraplacze klimatyzacji. W obszarze chłodzenia silnika Behr Hella Service oferuje teraz przede wszystkim nowe chłodnice płynu chłodzącego, chłodnice powietrza doładowującego, zbiorniki wyrównawcze, chłodnice niskotemperaturowe do pośredniego chłodzenia powietrza doładowującego i chłodnice recyrkulacji spalin.

 

Nowy pakiet obejmuje również specjalne produkty do zarządzania temperaturą zaprojektowane dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych. W ten sposób elektryczna sprężarka klimatyzacji dla BMW i3, agregat chłodniczy (specjalny wymiennik ciepła) dla Porsche Panamery i chłodnica niskotemperaturowa dla BMW 225xe Hybrid przyczyniają się do zwiększenia odnowionego portfolio.

 

W obszarze produktów sprzęgieł wentylatorów klienci mogą teraz wybierać między PREMIUM LINE a artykułami standardowymi, wybierając spośród ponad 40 produktów. Co więcej, sektor części serwisowych został znacznie rozszerzony dzięki dodaniu prawie 60 nowych zakrętek do chłodnic płynu chłodzącego.

 

Źródło: Behr Hella Service

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).