BASF: Zielony kolor zyskuje | MOTOFAKTOR

BASF: Zielony kolor zyskuje

Firma zaprezentowała kolory tegorocznej kolekcji trendów, zatytułowanej "Making Headway".
Autor

Nowe odcienie zieleni, które będą stosowane w samochodach w ciągu nadchodzących trzech lub czterech lat będą podkreślać odcięcie od wizerunku ekologicznego. W tym kontekście zielony oznacza nowe wartości, takie jak prostolinijność, odpowiedzialność i indywidualność, harmonię i równowagę, które są coraz bardziej istotnymi czynnikami w społeczeństwie.

Nie szukamy odpowiedzi na kwestie dotyczące zmiany wartości społecznych w zakresie wyidealizowanej wizji powrotu do natury, ale w zakresie inteligentnych rozwiązań i technologii.

szef działu Design Europe w firmie BASF - Mark Gutjahr

 

Szeroka gama nowych odcieni zieleni pokazuje, że kolory nadwozi samochodowych mają teraz więcej przestrzeni na dowolność. Nowe kategorie efektów i motywów powłok dotykowych oraz matowych przyczynią się w przyszłości do większej otwartości, stawiając jednocześnie na nowe wymagania zarówno pod względem technologii oraz wzornictwa. Nowa kategoria efektu od BASF – Xspark dodaje powłoce blasku, sprawia, że barwa jest bardziej intensywna i wyrazista w porównaniu do poprzednich generacji efektów. Mieniący się blask zauważalny jest najlepiej przy świetle dziennym, dzięki czemu pozostawia wrażenie nienachalnej elegancji.

 

Źródło: BASF

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).