BASF: Zielony kolor zyskuje | MOTOFAKTOR

BASF: Zielony kolor zyskuje

person 9/08/2013

Firma zaprezentowała kolory tegorocznej kolekcji trendów, zatytułowanej "Making Headway".

Nowe odcienie zieleni, które będą stosowane w samochodach w ciągu nadchodzących trzech lub czterech lat będą podkreślać odcięcie od wizerunku ekologicznego. W tym kontekście zielony oznacza nowe wartości, takie jak prostolinijność, odpowiedzialność i indywidualność, harmonię i równowagę, które są coraz bardziej istotnymi czynnikami w społeczeństwie.

Nie szukamy odpowiedzi na kwestie dotyczące zmiany wartości społecznych w zakresie wyidealizowanej wizji powrotu do natury, ale w zakresie inteligentnych rozwiązań i technologii. Mark Gutjahr szef działu Design Europe w firmie BASF

 

Szeroka gama nowych odcieni zieleni pokazuje, że kolory nadwozi samochodowych mają teraz więcej przestrzeni na dowolność. Nowe kategorie efektów i motywów powłok dotykowych oraz matowych przyczynią się w przyszłości do większej otwartości, stawiając jednocześnie na nowe wymagania zarówno pod względem technologii oraz wzornictwa. Nowa kategoria efektu od BASF – Xspark dodaje powłoce blasku, sprawia, że barwa jest bardziej intensywna i wyrazista w porównaniu do poprzednich generacji efektów. Mieniący się blask zauważalny jest najlepiej przy świetle dziennym, dzięki czemu pozostawia wrażenie nienachalnej elegancji.

 

Źródło: BASF

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).