Bartosz Ostałowski Influencerem Motoryzacyjnym Roku 2020 | MOTOFAKTOR

Bartosz Ostałowski Influencerem Motoryzacyjnym Roku 2020

3 grudnia odbył się wielki finał plebiscytu The Best of Moto. Tytuł Influencera Motoryzacyjnego Roku zdobył Bartosz Ostałowski.

Plebiscyt The Best of Moto został przeprowadzony po raz trzeci. Organizatorem konkursu jest jeden z wiodących serwisów motoryzacyjnych w Polsce – moto.pl. Podobnie, jak w ubiegłych latach, jury ze wsparciem internautów wybierało najlepsze samochody minionego roku, wyjątkowe projekty, a także najbardziej zasłużone dla motoryzacji osoby.

 

Jedną z kategorii specjalnych, która dołączyła do plebiscytu w tej edycji, był Influencer Motoryzacyjny Roku. O tytuł walczyły znane nazwiska związane z branżą automotive i motorsportem – Bartosz Ostałowski, Karolina Pilarczyk, Gosia Rdest, Grzegorz Ciźla, Michał Sztorc, Miłośnicy 4 kółek i Marek Wieruszewski.

 

Świat mediów się zmienia. Obok tych tradycyjnych, doskonale w tej roli sprawdzają się także te nowe. Naturalnym następstwem rozwoju social mediów jest pojawienie się w przestrzeni medialnej tzw. influencerów, czyli osób, które są źródłem informacji i inspiracji dla wielu internautów. Moto.pl, jako nowoczesne medium, dostrzega ten trend i zachęca do oddawania głosów na swojego ulubionego influencera branży motoryzacyjnej – tłumaczyli podczas gali przedstawiciele redakcja Moto.pl.

 

Zwycięzca tej kategorii został wyłoniony w ramach głosowania internetowego. Decyzją internautów tytuł Influencera Motoryzacyjnego Roku trafił do Bartosza Ostałowskiego – jedynego na świecie profesjonalnego kierowcy sportowego, który prowadzi samochód stopą. Drifter zdobył aż 65,7% wszystkich głosów.

Zwycięstwo w plebiscycie The Best of Moto to dla mnie ogromne wyróżnienie! Traktuję to jako docenienie mojej pracy - nie tylko na torze - ale także w świecie mediów. Cieszę się, że za pośrednictwem Internetu mogę dzielić swoją motoryzacyjną pasję z osobami, które na co dzień śledzą moje kanały w mediach społecznościowych. Przyznam, że biorąc pod uwagę jakie osoby zostały nominowane w plebiscycie razem ze mną, nie spodziewałem się wygranej. Jestem szczęśliwy, że to, co robię, podoba się wielu ludziom i mam tak liczne grono kibiców, którzy wspierają moje działania. Chciałbym podziękować za każdy głos oddany na mnie - to nasza wspólna wygrana! Jestem zmotywowany do realizowania kolejnych projektów - również na płaszczyźnie social mediów. Zachęcam wszystkich do obserwowania moich kanałów. Mogę obiecać, że nie zabraknie na nich ekstremalnych, motywujących i motoryzacyjnych treści.

- Bartosz Ostałowski

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).