Axalta Refinish na targach IBIS Global Summit 2022 w Monako | MOTOFAKTOR

Axalta Refinish na targach IBIS Global Summit 2022 w Monako

person Adrian Januszkiewicz 24/06/2022

Axalta Refinish była jednym z platynowych partnerów międzynarodowego sympozjum branży lakierniczej IBIS Global Summit 2022 w Monako w dniach 15–17 czerwca br.

 

Przed liderami branży lakierów renowacyjnych Axalta zaprezentowała szeroki asortyment swoich przełomowych, nowatorskich rozwiązań, takich jak technologia szybkiego utwardzania przy niskim zużyciu energii, innowacyjne rozwiązania do renowacji pojazdów elektrycznych czy usługi biznesowe – Drivus.

 

Naszym motywem przewodnim obecności na konferencji IBIS w Monako jest hasło „Axalta napędza innowację”. Kierujemy się nim na co dzień, aby dostarczać klientom rozwiązania które sprawiają, że proces renowacji jest szybszy, łatwiejszy i bardziej dochodowy. Dlatego też intensywnie rozwijamy możliwości, technologie i produkty oferowane w ramach wszystkich naszych marek renowacyjnych, tak aby były wydajne i niezwykle skuteczne już przy pierwszym użyciu. Dużo uwagi poświęcamy też naszym zintegrowanym cyfrowym rozwiązaniom biznesowym – powiedział Jim Muse, Vice President, Axalta Refinish na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Napędzamy innowacyjność

Axalta wspiera warsztaty zmagające się z niezwykle wysokim cenami energii za sprawą swojego systemu szybkiego utwardzania przy niskim zużyciu energii. Bazuje on na autorskich rozwiązaniach chemicznych, dzięki którym w przypadku typowego 30-minutowego cyklu suszenia w temperaturze 60°C w kabinie lakierniczej system obniża koszt energii o ok. 75%. To jedyny system do napraw lakierniczych, który można suszyć w niższych temperaturach lub w temperaturze pokojowej 20°C przy zachowaniu wydajności tradycyjnych systemów. Tę zaletę na pewno docenią wszyscy lakiernicy.

 

Rozwiązania przyszłości już dziś

Kolejnym obszarem, w którym Axalta Refinish aktywnie się rozwija, jest renowacja pojazdów elektrycznych. Coraz częściej miejsce silników spalinowych zajmują ich elektryczne odpowiedniki. Dlatego też, aby przygotować lakierników na nadchodzące zmiany, Axalta opracowała linie produktów do napraw pojazdów elektrycznych. Dzięki niemu warsztaty mogą wyjść naprzeciw nowym wyzwaniom stawianym przez branżę samochodową.

Perspektywiczne narzędzia i usługi

Drivus to nowa marka usług biznesowych Axalta oferowana firmom z rynku napraw samochodowych w regionie EMEA. Powstała z myślą o szczególnych wyzwaniach, przed jakimi stają warsztaty, dlatego też pomaga im poprawiać wydajność, efektywność i dochodowość pracy. Użytkownicy mają do wyboru takie usługi, jak spersonalizowane doradztwo czy zaawansowane rozwiązania cyfrowe, a oferta stale rośnie.

 

Cieszę się, że do kalendarza znów zawitały spotkania twarzą w twarz oraz że po kilku latach znów mogę spotkać się z liderami naszej branży. IBIS to najważniejsza na świecie konferencja dla branży napraw lakierniczych i stanowi idealne miejsce do prowadzenia kluczowych rozmów na międzynarodowej arenie, dzięki którym możemy kształtować nasz sektor – mówi Jim Muse.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).