Axalta na globalnym szczycie IBIS 2019 | MOTOFAKTOR

Axalta na globalnym szczycie IBIS 2019

person Adrian Januszkiewicz 26/06/2019

Axalta wzięła udział w Międzynarodowym Sympozjum Branży Blacharskiej i Lakierniczej (IBIS), które odbyło się w Mediolanie w dniach 10–12 czerwca.

Podczas szczytu Axalta zaprezentowała lakiernikom i ekspertom z całego świata technologię szybkiego utwardzania przy niskim zużyciu energii oraz oprogramowanie do zarządzania kolorami w chmurze.

Zamiłowanie do postępu to motyw, który doskonale pasuje do naszej firmy, ponieważ na co dzień z zamiłowaniem oddajemy się tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów. Widać to szczególnie wśród naszych marek renowacyjnych premium: Cromax, Spies Hecker oraz Standox. Nieustannie dążymy do tworzenia innowacyjnych produktów. To sprawia, że klienci ufają naszym szybkim i wydajnym technologiom lakierniczym oraz zintegrowanym, cyfrowym rozwiązaniom biznesowym. Dzięki naszym produktom i usługom proces naprawy lakierniczej jest szybszy, łatwiejszy i bardziej rentowny. Jim Muse Vice President of Sales for Global Refinish w Axalta

Przełomowa technologia szybkiego utwardzania przy niskim zużyciu energii

Opatentowana przez Axalta technologia szybkiego utwardzania przy niskim zużyciu energii pozwala skrócić czas realizacji napraw o nawet 50% oraz zużycie energii o nawet 70% przy zachowaniu najwyższej jakości renowacji. Szybsza praca pozwala warsztatom oferować krótszy czas oczekiwania zwiększający przy tym rentowność.

Innowacyjne zarządzanie kolorami

Innowacyjny i autorski system Axalta do zarządzania kolorami pracuje w chmurze, dzięki czemu cały proces dopasowania koloru może zostać wykonany zarówno cyfrowo, jak i bezprzewodowo.

Sportowe dziedzictwo Axalta

Odwiedzający stoisko mogli z bliska zobaczyć bolid F1 W10 EQ Power+ zespołu Mercedes-AMG Petronas Motorsport, w którym Lewis Hamilton i Valtteri Bottas startują w Mistrzostwach Świata F1 w sezonie 2019. Axalta jest wieloletnim oficjalnym dostawcą zespołu, a produkty Spies Hecker, marki premium Axalta, zdobią bolidy srebrnych strzał od ponad 5 lat. Lakiery Spies Hecker sprawiają, że powłoki na bolidach są lekkie, trwałe i odporne na skrajne warunki panujące na torach, przy tym znakomicie się prezentują.

 

Axalta uczestniczyła w sympozjum IBIS 2019 w ramach wieloletniej współpracy z firmą Plenham Ltd – wydawcą czołowego magazynu o naprawach powypadkowych, publikowanego na terenie Wielkiej Brytanii i Bliskiego Wschodu – oraz IBIS Worldwide – czołową platformą networkingową dla firm z branży renowacyjnej.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).