Avis partnerem wyścigów FIA WEC | MOTOFAKTOR

Avis partnerem wyścigów FIA WEC

person Adrian Januszkiewicz 31/03/2023

Avis i organizator mistrzostw FIA World Endurance Championship (WEC), obejmujących legendarny, 24-godzinny wyścig na torze Le Mans, ogłosili współpracę.

 

Zgodnie z umową Avis pełni rolę Partnera Premium Długodystansowych Mistrzostw Świata FIA WEC, w ramach których w wyścigach trwających od 6 do 24 godzin na najlepszych torach świata konkurują ze sobą takie marki jak Ferrari, Porsche, Peugeot, Toyota i Cadillac.

 

Avis został Partnerem Premium WEC w zakresie usług wynajmu pojazdów w trakcie sezonu 2023, obejmującego siedem wyścigów, w tym prestiżowy, 24-godzinny Le Mans, który w czerwcu będzie obchodzić swoje stulecie.

 

WEC to pierwsze elitarne wyścigi, które wykorzystują w 100% paliwo odnawialne. W ramach realizacji wspólnej wizji obu organizacji w zakresie zrównoważonej mobilności, flota elektrycznych i hybrydowych samochodów Avis będzie promowana jako środek transportu dla kibiców, logistyków WEC i zespołów wyścigowych, zgodnie z ideą zrównoważonych podróży.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy ogłosić tę współpracę, która zbiega się w czasie z setną rocznicą organizacji 24-godzinnego wyścigu na torze Le Mans. Kwestia wytrzymałości i solidności jest głęboko zakorzeniona w kulturze naszej firmy, jako przedsiębiorstwa, które od prawie 80 lat oferuje rozwiązania w zakresie mobilności milionom klientów w 11 000 biur w 180 krajach świata – wyjaśnia Keith Rankin, prezes na region międzynarodowy Avis.

 

W ramach oferty Avis klienci korzystają z wielu usług z obszaru mobilności podczas podróży. Dzięki systemowi QuickPass, umożliwiającemu pominięcie kolejki przy odbiorze samochodu, poprzez w pełni elastyczne rezerwacje, kompleksowe pakiety ochrony i program Avis Preferred z szeroką gamą korzyści dla lojalnych klientów, Avis nieustannie szuka możliwości oferowania możliwie najlepszych rozwiązań.

 

Mistrzostwa WEC są sprawdzianem możliwości samochodów i możemy tu mówić o silnej synergii z działalnością Avis – każda zmiana kierowcy ma dla nas takie samo znaczenie jak dla zespołów podczas wyścigu na torze Le Mans, a każda podróż klienta naszym samochodem jest dla nas swoistym kolejnym okrążeniem toru – mówi Louise Morgan, starsza dyrektorka ds. marketingu międzynarodowego w Avis.

 

Z radością witamy Avis w rodzinie FIA World Endurance Championship. Avis to marka godna zaufania, która ma na swoim koncie bogaty bagaż doświadczeń w zakresie innowacyjności i doskonałości w dostarczaniu rozwiązań mobilnych. Cieszymy się z możliwości współpracy w roku pełnym ekscytujących wydarzeń w świecie wyścigów wytrzymałościowych – dodaje Frédéric Lequien, dyrektor generalny FIA WEC.

 

Źródło: Avis

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).