AVA Quality Cooling z nową stroną internetową | MOTOFAKTOR

AVA Quality Cooling z nową stroną internetową

person Adrian Januszkiewicz 6/07/2020

Firma AVA Quality Cooling uruchomiła nową stronę internetową, która ma ułatwić jej klientom znalezienie i zakup pożądanych produktów z oferty marki.

Od początku 2017 r. AVA jest częścią grupy Enterex International Limited, spółki notowanej na Taiwan Stock Exchange Taipei i jednego z największych na świecie producentów chłodnic i kondensatorów dla niezależnego, wtórnego rynku motoryzacyjnego (IAM) oraz dla producentów OEM o rocznych mocach produkcyjnych 5 mln sztuk.

 

AVA stopniowo tworzyła spójną, międzynarodową strukturę firmy. Dzięki integracji oddziałów dystrybucji produktów oraz stworzeniu nowych przedstawicielstw na obszarze Europy Wschodniej udało się AVA zbudować pozycję czołowego międzynarodowego producenta i dystrybutora części do układów chłodzenia silników i klimatyzacji do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i maszyn roboczych. Obecnie AVA Quality Cooling łącznie posiada 7 oddziałów w Niderlandach, Danii, Anglii, Francji, Austrii, Polsce, Włoszech i Moskwie z biurem handlowym.

 

Krokiem podkreślający zakończenie tego organizacyjnego etapu jest powstanie nowej, zintegrowanej, globalnej strony internetowej marki AVA Quality Cooling.

 

Jest ona dostępna w 8 wersjach językowych. W nowoczesnej formie przedstawia linie produktowe oferowane klientom AVA Quality Cooling. Katalog online ma ułatwiać wyszukanie odpowiedniej części w oparciu o numer danego produktu lub rodzaj pojazdu a webshop na ich zamówienie przez zalogowanych klientów.

 

Nowa strona powstała aby oferować wartościowe wsparcie dla dystrybutorów, właścicieli warsztatów i mechaników.

 

Źródło: AVA Quality Cooling

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).