AVA Quality Cooling z nową stroną internetową | MOTOFAKTOR

AVA Quality Cooling z nową stroną internetową

Firma AVA Quality Cooling uruchomiła nową stronę internetową, która ma ułatwić jej klientom znalezienie i zakup pożądanych produktów z oferty marki.

Od początku 2017 r. AVA jest częścią grupy Enterex International Limited, spółki notowanej na Taiwan Stock Exchange Taipei i jednego z największych na świecie producentów chłodnic i kondensatorów dla niezależnego, wtórnego rynku motoryzacyjnego (IAM) oraz dla producentów OEM o rocznych mocach produkcyjnych 5 mln sztuk.

 

AVA stopniowo tworzyła spójną, międzynarodową strukturę firmy. Dzięki integracji oddziałów dystrybucji produktów oraz stworzeniu nowych przedstawicielstw na obszarze Europy Wschodniej udało się AVA zbudować pozycję czołowego międzynarodowego producenta i dystrybutora części do układów chłodzenia silników i klimatyzacji do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i maszyn roboczych. Obecnie AVA Quality Cooling łącznie posiada 7 oddziałów w Niderlandach, Danii, Anglii, Francji, Austrii, Polsce, Włoszech i Moskwie z biurem handlowym.

 

Krokiem podkreślający zakończenie tego organizacyjnego etapu jest powstanie nowej, zintegrowanej, globalnej strony internetowej marki AVA Quality Cooling.

 

Jest ona dostępna w 8 wersjach językowych. W nowoczesnej formie przedstawia linie produktowe oferowane klientom AVA Quality Cooling. Katalog online ma ułatwiać wyszukanie odpowiedniej części w oparciu o numer danego produktu lub rodzaj pojazdu a webshop na ich zamówienie przez zalogowanych klientów.

 

Nowa strona powstała aby oferować wartościowe wsparcie dla dystrybutorów, właścicieli warsztatów i mechaników.

 

Źródło: AVA Quality Cooling

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).