Autos rusza w teren razem z Kamena Rally Team | MOTOFAKTOR

Autos rusza w teren razem z Kamena Rally Team

person Adrian Januszkiewicz 10/11/2021

Firma Autos została oficjalnym sponsorem i partnerem warsztatowym Kamena Rally Team.

W ramach współpracy, Autos zapewni ekipie Kamena Rally Team dostęp do najwyższej klasy narzędzi, chemii i niezbędnych w rajdowej codzienności. Dodatkowo będzie wspierać zawodników swoją wieloletnią wiedzą i umiejętnościami warsztatowymi.

Prezes Autos Marek Sałek, Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz

W skład załogi wchodzą Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz, jeżdżący razem od 2013 roku. Ten rok to dla nich wielki krok naprzód, ekipa została teamem fabrycznym producenta UTV – tj. Polarisa, otrzymując do dyspozycji sprzęt z najwyższej półki – Polaris RZR Pro XP, a co za tym idzie apetyt na trofea jeszcze bardziej wzrósł.

 

Ciężka praca oraz wytrwałość w dążeniu do celu, zaowocowały zdobyciem w tym roku Mistrzostwa Europy w klasie FIA CEZ. Ten tytuł, to zdecydowanie największy sukces ekipy rajdowej, który panowie przypieczętowali podczas zawodów na Węgrzech.

Strefa serwisowa

Sama dyscyplina to połączenie najlepszych cech z pojazdów terenowych: skok zawieszenia, niska masa, duża moc, napęd 4×4, które zapewniają niesamowicie efektowne przejazdy, zawody z udziałem tego typu maszyn są bardzo emocjonujące.

 

Do największych sukcesów ekipy Kamena Rally Team należą:

 

  • mistrzostwo Europy FIA CEZ 2021
  • wicemistrzostwo Europy FIA CEZ 2020
  • wicemistrzostwo Węgier 2021
  • wicemistrzostwo Polski 2019
  • wicemistrzostwo Włoch i Czech 2019
  • mistrzostwo Węgier w klasie SSV 2019
  • zwycięstwo w rajdzie BAJA POLAND 2021
  • 6 wygranych rund Pucharu Świata
Kamena Rally Team na najwyższym stopniu podium

Tomek i Darek uważają, że im trudniej tym lepiej, stąd plan wystartowania w najtrudniejszym z rajdów – Rajdzie Dakar w 2023 r.

 

 

Źródło: Autos

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).