Autos Elbląg w nowej lokalizacji | MOTOFAKTOR

Autos Elbląg w nowej lokalizacji

person Adrian Januszkiewicz 8/04/2019

Od­dział Au­tos El­blą­g zo­stał prze­nie­sio­ny na ul. War­szaw­ską w El­blą­gu z pobliskiego Władysławowa.

Nowa lokalizacja mieści się nieopodal S7 i DK nr 22, co oznacza wygodny dojazd dla klientów. Nowy sklep to również większa niż dotychczas powierzchnia sprzedażowa i magazynowa, która w sumie wynosi ponad 1 000 m2 oraz duży, wygodny parking dla klientów.

 

Bez zmian pozostają natomiast godziny otwarcia i dane kontaktowe oraz załoga.

 

Dane kontaktowe Autos Elbląg:

ul. War­szaw­ska 122a

82-300 El­bląg

tel.: +48 55 242 14 68

e-mail: el­blag@​au­tos.​com.​pl

 

Go­dzi­ny otwar­cia:

pon. – pt.: 8:00 – 17:00
sob.: 8:00 – 13:00

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).