Automechanika 2021: DENSO zaprezentuje nowości cyfrowo | MOTOFAKTOR

W dniach 14-16 września DENSO przeprowadzi na żywo relację online ze swojego stoiska na targach Automechanika Frankfurt 2021.

Tegoroczne targi Automechanika Frankfurt odbywają się w formacie „Digital Plus”, dlatego DENSO planuje pełną wirtualną obecność, w tym mnóstwo wiadomości i treści związanych z rynkiem wtórnym.

 

Odwiedzający będą mogli dołączyć do sesji online za pośrednictwem platformy internetowej Automechaniki i wziąć udział w quizie, aby mieć szansę na wygranie zestawu upominków z logo Toyoty Gazoo o wartości 200 euro. Mogą również korzystać z platformy, by przeglądać kluczowe informacje o produktach i usługach DENSO, porozmawiać z przedstawicielami firmy i być jednymi z pierwszych, którzy usłyszą wiadomości o nadchodzących planach DENSO dotyczących europejskiego niezależnego rynku części zamiennych.

 

Najważniejszą z tegorocznych zapowiedzi będzie wprowadzenie produktów PowerEdge w Europie. PowerEdge to budżetowa marka, zaprojektowana w celu zaspokojenia oddzielnego zestawu potrzeb niż ugruntowana oferta premium DENSO. Produkty PowerEdge są już popularne w USA, gdzie przynoszą korzyści firmom działających na rynku wtórnym. Od września na europejskim rynku wtórnym dostępna będzie gama wycieraczek i sprężarek PowerEdge; więcej szczegółów zostanie ujawnionych na Automechanice.

 

DENSO wykorzysta to wydarzenie również do zaprezentowania swojej przyszłości jako firmy zrównoważonej – w tym, w jaki sposób struktura „One EU Aftermarket” przybliża ją do klientów oraz co dla firm działających na rynku wtórnym oznacza globalny cel DENSO „Peace of Mind”.

Znajome doświadczenie na nowej platformie

Uczestniczymy w targach Automechanika od wielu lat i byliśmy zdeterminowani, by w tym roku – pomimo przejścia na platformę cyfrową na skutek pandemii – móc nadal zaoferować wszystko, czego przedstawiciele branży oczekują od naszej obecności. Nasi partnerzy na rynku wtórnym będą zaznajomieni z naszymi najnowszymi działaniami, w tym z cyfrowymi rozwiązaniami szkoleniowymi oferowanymi na naszej platformie e-learningowej i naszą ofertą seminariów internetowych. Nowi odwiedzający będą mogli zapoznać się z naszą stale rozszerzaną linią produktów, w tym z narzędziem do inspekcji pojazdów e-Videns, i zrozumieć wartość dodaną, jaką może zapewnić współpraca z DENSO. Oczywiście chodzi o coś więcej, niż tylko o dostarczanie treści. Targi są okazją dla całej branży, aby spotkać się i nawiązać kontakty. Choć wydarzenie ma nową, cyfrową formę, nasze przesłanie pozostaje takie samo: przyjdź, zobacz, co mamy do zaoferowania i porozmawiaj z nami. Nasi eksperci będą gotowi i dostępni. Fatiha Laauich Pan EU Strategic Marketing Manager w DENSO

Zamów darmowy voucher na Automechanikę

Dla swoich klientów i partnerów handlowych DENSO może również zapewnić bezpłatny kupon wstępu na Automechanikę. Pula kuponów jest ograniczona. Jeśli chciałbyś otrzymać taki voucher, skontaktuj się z przedstawicielem DENSO, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 

Źródło: DENSO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).