Autodoc wprowadza program zniżkowy dla stałych klientów | MOTOFAKTOR

Autodoc wprowadza program zniżkowy dla stałych klientów

person Adrian Januszkiewicz 29/05/2020

Autodoc zajmujący się sprzedażą części samochodowych online wprowadził dla swoich stałych klientów program zniżkowy Autodoc Plus.

Za sprawą nowego programu zniżkowego klienci, którzy często kupują części samochodowe od Autodoc, będą mogli zarezerwować dodatkowe opcje premium po obniżonych cenach, nadać priorytet swojemu zamówieniu i uzyskać dodatkowe rabaty na koszty dostawy i produkty.

 

Członkostwa Autodoc Plus można rezerwować w trzech kategoriach cenowych, z których każda ma zapewniać stopniowe korzyści dla klientów. Pomysł ten zrodził się z pytań klientów dotyczących programu świadczeń dla stałych klientów.

Autodoc Plus jeden z aspektów innowacji w obsłudze klienta

Niektórzy z naszych klientów, którzy kupują u nas często i w dużych ilościach, wielokrotnie pytali o specjalne warunki dotyczące zamówień i rabatów. Obejmują one warsztaty, a także stałych klientów indywidualnych, którzy skorzystaliby w znacznym stopniu z oferty tego rodzaju. Jako firma innowacyjna, naturalnie zwracamy szczególną uwagę na opinie od naszych klientów. Dzięki Autodoc Plus oferujemy teraz trzy różne programy, które są korzystne dla naszych najbardziej lojalnych klientów, którzy będą mieli wtedy dodatkowe możliwości łatwego oszczędzania. Alexej Erdle dyrektor generalny Autodoc GmbH

 

Program rabatowy Autodoc Plus jest częścią ciągłych wysiłków firmy mających na celu ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta. Uruchomienie platformy Autodoc Club pod koniec 2019 r. jest częścią tego, obok rozszerzenia asortymentu i ulepszenia stron internetowych sklepów. Zwiększa to ofertę dzięki poradom cyfrowym. Autodoc Plus rozszerza ofertę o dodatkowe korzyści dzięki funkcjom premium dla aktywnych klientów.

Trzy modele umożliwiają dostosowanie

Autodoc Plus może być zarezerwowany jako “Basic”, “Optimum” lub “Professional”. Do tej pory najwyższy poziom – Professional – oferujący najbardziej kompleksowe zalety jest najbardziej pożądany przez klientów Autodoc.

 

Użytkownicy “Basic” otrzymują 20% rabatu na opcję “Bezpieczne zamówienie”, status priorytetu dla swoich zamówień i powiadomienie, które produkty są gotowe do szybkiej wysyłki.

 

Użytkownicy “Optimal” mają rabat zwiększony do 35%, a ponadto otrzymują dwukrotnie kredyty bonusowe w programie lojalnościowym dealera części.

 

Dla najwyższego poziomu “Professional” rabat na “Bezpieczne zamówienie” wzrasta do 50%, a oprócz wyżej wymienionych korzyści jest 30% rabat na koszty wysyłki i minimalny rabat 20% na produkty w sklepie internetowym. Warunki płatności są miesięczne lub roczne.

 

Autodoc Plus jest oferowany w całej Europie na prawie wszystkich rynkach, z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, Norwegii i Szwajcarii i jest już dostępny na stronie internetowej na komputery i wkrótce pojawi się w wersji mobilnej.

 

Źródło: APA-OTS

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).