Autodoc wprowadza program zniżkowy dla stałych klientów | MOTOFAKTOR

Autodoc wprowadza program zniżkowy dla stałych klientów

Autodoc zajmujący się sprzedażą części samochodowych online wprowadził dla swoich stałych klientów program zniżkowy Autodoc Plus.
29/05/2020

Za sprawą nowego programu zniżkowego klienci, którzy często kupują części samochodowe od Autodoc, będą mogli zarezerwować dodatkowe opcje premium po obniżonych cenach, nadać priorytet swojemu zamówieniu i uzyskać dodatkowe rabaty na koszty dostawy i produkty.

 

Członkostwa Autodoc Plus można rezerwować w trzech kategoriach cenowych, z których każda ma zapewniać stopniowe korzyści dla klientów. Pomysł ten zrodził się z pytań klientów dotyczących programu świadczeń dla stałych klientów.

Autodoc Plus jeden z aspektów innowacji w obsłudze klienta

Niektórzy z naszych klientów, którzy kupują u nas często i w dużych ilościach, wielokrotnie pytali o specjalne warunki dotyczące zamówień i rabatów. Obejmują one warsztaty, a także stałych klientów indywidualnych, którzy skorzystaliby w znacznym stopniu z oferty tego rodzaju. Jako firma innowacyjna, naturalnie zwracamy szczególną uwagę na opinie od naszych klientów. Dzięki Autodoc Plus oferujemy teraz trzy różne programy, które są korzystne dla naszych najbardziej lojalnych klientów, którzy będą mieli wtedy dodatkowe możliwości łatwego oszczędzania.

dyrektor generalny Autodoc GmbH - Alexej Erdle

 

Program rabatowy Autodoc Plus jest częścią ciągłych wysiłków firmy mających na celu ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta. Uruchomienie platformy Autodoc Club pod koniec 2019 r. jest częścią tego, obok rozszerzenia asortymentu i ulepszenia stron internetowych sklepów. Zwiększa to ofertę dzięki poradom cyfrowym. Autodoc Plus rozszerza ofertę o dodatkowe korzyści dzięki funkcjom premium dla aktywnych klientów.

Trzy modele umożliwiają dostosowanie

Autodoc Plus może być zarezerwowany jako „Basic”, „Optimum” lub „Professional”. Do tej pory najwyższy poziom – Professional – oferujący najbardziej kompleksowe zalety jest najbardziej pożądany przez klientów Autodoc.

 

Użytkownicy „Basic” otrzymują 20% rabatu na opcję „Bezpieczne zamówienie”, status priorytetu dla swoich zamówień i powiadomienie, które produkty są gotowe do szybkiej wysyłki.

 

Użytkownicy „Optimal” mają rabat zwiększony do 35%, a ponadto otrzymują dwukrotnie kredyty bonusowe w programie lojalnościowym dealera części.

 

Dla najwyższego poziomu „Professional” rabat na „Bezpieczne zamówienie” wzrasta do 50%, a oprócz wyżej wymienionych korzyści jest 30% rabat na koszty wysyłki i minimalny rabat 20% na produkty w sklepie internetowym. Warunki płatności są miesięczne lub roczne.

 

Autodoc Plus jest oferowany w całej Europie na prawie wszystkich rynkach, z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, Norwegii i Szwajcarii i jest już dostępny na stronie internetowej na komputery i wkrótce pojawi się w wersji mobilnej.

 

Źródło: APA-OTS

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).