Autobaza.pl rozszerzona o dane aut z Niemiec i Rosji | MOTOFAKTOR

Autobaza.pl rozszerzona o dane aut z Niemiec i Rosji

person Adrian Januszkiewicz 23/06/2020

Baza danych portalu Autobaza.pl została znacząco rozszerzona o historie pojazdów sprowadzanych do Polski z Niemiec i Rosji.

Raporty Autobaza.pl ukazujące historię pojazdu z Niemiec zostały właśnie wzbogacone o nowe dane dotyczące szkód i incydentów. Autobaza.pl jako pierwsza na rynku udostępnia te dane. Klienci interesujący się zakupem auta z Niemiec czy Rosji nie sprawdzą obecnie wartości szkód nigdzie indziej, nawet w rządowym portalu.

 

Informacja ta jest bardzo ważna z uwagi na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów sprawdzanego auta. Udostępniona w raportach Autobaza.pl wartość szkód ma pozwolić ocenić skalę ewentualnych zniszczeń pojazdu oraz ułatwić podjęcie decyzji zakupowej.

Jak wynika z danych Autobaza.pl za 2019 rok co trzeci używany pojazd oferowany na sprzedaż w Polsce miał odnotowaną szkodę. Z punktu widzenia kupującego to ważne by wiedzieć, czy była to drobna obcierka czy też poważna kolizja drogowa.

 

Warto zaznaczyć, że udział samochodów pochodzących z Niemiec wynosi niemal 60% wszystkich importowanych pojazdów do Polski. W zeszłym roku było to prawie 583 tys. pojazdów.

 

W raportach portalu znajdziemy również wartościowe dane o pojazdach z Rosji. Prześledzimy historię pojazdu i uzyskamy informacje o ewentualnych szkodach, które miały miejsce za naszą wschodnią granicą.

 

Firma VIN-Info Sp. z o.o. obecnie jako pierwsza na rynku oferuje dane o pojazdach z Rosji.

 

 

Portal przypomina, że do sprawdzenia historii pojazdu na stronie Autobaza.pl niezależnie od jego kraju pochodzenia wystarczy numer VIN.

 

Źródło: VIN-Info

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).