Auto Partner SA z dwucyfrowym wzrostem sprzedaży w grudniu 2022 | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA z dwucyfrowym wzrostem sprzedaży w grudniu 2022

person Adrian Januszkiewicz 16/01/2023

Przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za grudzień 2022 wyniosły 223,776 mln zł, czyli o 23,21% więcej niż rok temu.

 

Jak wynika z najnowszego raportu sprzedaży opublikowanego przez spółkę Auto Partner S.A., przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za grudzień 2022 wyniosły 223,776 mln zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2021 roku, w którym przychody wyniosły 181,619 mln zł, stanowi wzrost sprzedaży Grupy o 23,21%.

 

W ujęciu narastającym za okres od stycznia do grudnia 2022 r. przychody Grupy Auto Partner wyniosły według wstępnych szacunków 2,836 mld zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2021 roku stanowi ich wzrost o 25,48%.

 

Ostateczna informacja o przychodach ze sprzedaży Spółki i jej Grupy będzie opublikowana w
skonsolidowanym raporcie rocznym za rok 2022.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).