Auto Partner SA wśród najlepszych pracodawców Polska 2021 | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA wśród najlepszych pracodawców Polska 2021

person Adrian Januszkiewicz 1/04/2021

Auto Partner SA znalazł się na liście Poland’s Best Employers 2021, czyli 300 działających w Polsce firm z wybitnymi osiągnięciami w zakresie HR.

Pracodawcy zostali przydzieleni do 24 branż. Podstawą badania była lista ok. 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Podstawą oceny pracodawców były odpowiedzi udzielone w kwestionariuszu przez osoby aktualnie aktywne zawodowo w Polsce.

 

Kwestionariusz, dostępny za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz portali forbes.pl i stepstone.pl, pozwolił zebrać ponad 160 000 indywidualnych ocen pracodawców. Badanie trwało od września do października 2020 roku.

 

Badanie zweryfikowało trendy, jakie widać na polskim rynku pracy w ciekawym momencie, jakim jest czas pandemii. Takie badanie Forbes i Statista przeprowadzili na polskim rynku pierwszy raz.

 

Auto Partner SA zatrudniający ponad 1700 pracowników znalazł się w tym zestawieniu na 16. miejscu.

 

Źródło: Auto Partner SA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).