Auto Partner SA przenosi dział sprzedaży z Bierunia do Tychów | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA przenosi dział sprzedaży z Bierunia do Tychów

person Adrian Januszkiewicz 12/05/2022

W dniu 16 maja br. Auto Partner SA otworzy nową filię w Tychach. Będzie to jednocześnie przeniesienie całego działu sprzedaży z Bierunia pod nowy adres.

 

Od teraz dział sprzedaży Auto Partner SA będzie się mieścił przy ul. Metalowej 3 w Tychach.

 

Nowy adres to także dogodna lokalizacja w pobliżu tras przelotowych między miastami: Pszczyna, Tychy, Mikołów, Mysłowice, Libiąż, Bieruń czy Oświęcim. Obsługa dotychczasowych warsztatów, jak i tras samochodów dostawczych Auto Partner SA nie ulega zmianie. Wszystkie zamówienia zrealizowane do najbliższej soboty będą gotowe do odbioru pod nowym adresem w Tychach od 16 maja. W razie pytań należy korzystać z kontaktu telefonicznego pod numerem 32 325 15 15.

 

Źródło: Auto Partner SA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).