Auto Partner SA poszukuje podmiotów do współpracy | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA poszukuje podmiotów do współpracy

person Redakcja 29/03/2023

Auto Partner SA jest zainteresowany współpracą na zasadzie Filii Agencyjnej lub prowadzeniem filii własnej AP na terenie całej Polski.

 

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 pracowników różnego szczebla, w 114 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju.

 

W związku z dynamicznym rozwojem Auto Partner SA poszukuje osób lub firm funkcjonujących w branży motoryzacyjnej zainteresowanych podjęciem współpracy na zasadzie Filii Agencyjnej lub prowadzeniem filii własnej AP na terenie całej Polski.

 

Ze swojej strony oferuje:

 

  • bezpośredni dostęp do oferty czołowych dostawców w branży motoryzacyjnej
  • możliwość działania pod znana marką
  • pewne i sprawdzone KNOW HOW
  • atrakcyjne warunki finansowe i zatrudnienia
  • wsparcie marketingowe, logistyczne, operacyjne i finansowe

 

Oferty należy przesyłać na adres: drr@autopartner.com w temacie wpisując: Filia agencyjna / Filia własna AP.

Źródło: Auto Partner SA

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).