Auto Partner SA i MaXgear sponsorami TVN Turbo Rally Team | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA i MaXgear sponsorami TVN Turbo Rally Team

person Adrian Januszkiewicz 30/03/2019

Auto Partner SA wraz z marką MaXgear został oficjalnym sponsorem zespołu rajdowego TVN Turbo Rally Team w ramach tegorocznych RSMP.

Podczas Poznań Motor Show, czyli największego motoryzacyjnego święta w Polsce, TVN Turbo Rally Team zaprezentował nowe barwy Hyundaia i20 R5 oraz przedstawił skład zespołu na sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2019. Pilotem Łukasza Byśkiniewicza w nadchodzącym sezonie będzie, pochodzący z Wisły, Zbyszek Cieślar. Dotychczasowy pilot – legenda polskich rajdów – Maciej Wisławski pozostaje w zespole i będzie pełnił ważną rolę. TVN Turbo Rally Team zaliczy pełny sezon RSMP składający się z 7 rajdów – 5 asfaltowych i 2 szutrowych. Pierwszy rajd zaliczany do Mistrzostw Polski odbędzie się w Świdnicy w ostatni weekend kwietnia, ale jeszcze wcześniej, już 6 -7 kwietnia, Byśkiniewicz i Cieślar wystartują w Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce.

 

W ramach tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zespół TVN Turbo Rally Team z Łukaszem Byśkiniewiczem i Zbigniewem Cieślarem planuje udział w następujących rajdach:

 

  • Rajd Świdnicki Krause (26-28 kwietnia 2019 r.),
  • Rajd Nadwiślański (31 maja – 2 czerwca 2019 r.),
  • Rajd Polski (28-30 czerwca 2019 r.)
  • Rajd Elektrenai na Litwie (12-14 lipca 2019 r.)
  • Rajd Rzeszowski (8-10 sierpnia 2019 r.)
  • Rajd Śląska (5-7 września 2019 r.)
  • Rajd Dolnośląski (4-6 października 2019 r.).
To coś niesamowitego i wspaniałego móc zaprezentować nowe barwy przed zbliżającym się sezonem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2019. Cudownie jest także zakomunikować: tak, jedziemy kolejny pełny rajdowy sezon! Rajdy to moja największa pasja i nic nie daje takiego kopa i energii, jak jej realizowanie. Jestem dumny, że ciężka praca całego naszego zespołu jest dostrzegana i doceniana, czego efektem jest powiększenie się grona naszych Partnerów. Oprócz nowych barw, zmiany zaszły także na pokładzie Hyundaia i20 R5. Na moim prawym fotelu zasiądzie doświadczony Zbyszek Cieślar. Wiem, że stworzymy zgrany i skuteczny duet. Ale nie wyobrażam sobie rajdów bez ikony tego sportu, Maćka Wisławskiego. Dlatego „Wiślak” będzie w zespole „szpiegiem” i będzie na każdym rajdzie. Jeszcze przed pierwszą rundą Mistrzostw Polski w Świdnicy, treningowo 6 i 7 kwietnia wystartujemy w Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce. Zima była dobrze przepracowana i uważam, że jesteśmy znacznie lepiej przygotowani do sezonu niż w poprzednich latach, a to wszystko dzięki nowym Partnerom. Do sezonu 2019 przystępujemy z mocnym zaangażowaniem sieci stacji paliwowych Amic Energy Polska, oraz Auto Partner SA wraz z marką MaXgear. Cieszę się, że już ósmy rok z rzędu na odcinkach specjalnych pojawimy się wraz z firmą Novol. Wspierani będziemy także przez: Tekom Technologia, Kratki.pl oraz I Home. Kolejny sezon korzystać będziemy ze wsparcia i wiedzy, obecnie najbardziej wartościowej marki oponiarskiej na świecie Michelin. Piękną klamrą spinającą rozwój TVN TURBO RALLY TEAM jest patronat medialny macierzystej TVN TURBO. To będzie świetny sezon! Łukasz Byśkiniewicz
Jestem bardzo wdzięczny za powierzone mi zaufanie, zadowolony i podekscytowany tym, że w sezonie 2019 będę mógł reprezentować tak wspaniały zespół rajdowy. To zaufanie jest tym większe, że zasiądę na prawym fotelu, na którym zasiadał Maciek Wisławski, czyli legenda polskich rajdów. Do tego wszystkiego wsiadam jeszcze do samochodu z najwyższej rajdowej półki, czyli Hyundaia i20 R5. Śledzę karierę Łukasza w rajdach, pamiętam jeszcze jego starty w wyścigach oraz zdobywane przez niego tytuły. Z mojej strony będę robił wszystko, aby wspomóc go w dalszym rozwoju. W trakcie zimowej przerwy testowaliśmy razem i20 R5. Według mnie ten samochód jest szybszy i o wiele lepiej słucha się kierowcy niż samochody klasy WRC z lat „dwutysięcznych”, kiedy to startowałem Skodą Octavią WRC czy Seatem Cordobą WRC. Celem na ten sezon to meta w każdym rajdzie, bo jak mówi stare powiedzenie: zwycięzcy są na mecie. Zbigniew Cieślar
Po tych kilku latach spędzonych u boku Łukasza i setkach kilometrów OS-owych nadszedł czas na zmiany. Oddaję Łukasza w bardzo dobre ręce. Zbyszek Cieślar to wszechstronnym człowiek z bardzo dużym i doświadczonym warsztatem rajdowym, a do tego jest uosobieniem spokoju, a tego potrzebuje kierowca w trakcie rajdu. Na rajdową emeryturę nie odchodzę. Zostaję w TVN TURBO RALLY TEAM. W tym roku będę pełnił funkcje „szpiega”. Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie, tak samo ważne, jak dyktowanie w samochodzie. Moją rolą będzie sprawdzenie sytuacji na odcinku specjalnym tuż przed jego rozpoczęciem i przekazanie precyzyjnych informacji załodze. Jak wiecie, jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie i zdaję sobie sprawę, że sukces załogi jest w dużej mierze uzależniony ode mnie. Maciej Wisławski

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).