Auto Partner SA gra dla WOŚP | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA gra dla WOŚP

Wyjątkowe przedmioty od Auto Partner SA trafiły na licytacje dla WOŚP. Wśród nich m.in. moto stolik na bloku silnika V8 BMW.

Wszystkie przedmioty od Auto Partner trafiły do sztabu WOŚP w Bieruniu. Na licytacjach online, prowadzonych przez lokalnych wolontariuszy, można już zdobyć wyjątkowy, designerski moto stolik, o który powinien zawalczyć każdy fan motoryzacji! Stolik zrobiony na bloku silnika V8 BMW nada charakteru każdej przestrzeni, w której się znajdzie! Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/stolik-z-bloku-silnika-v8-bmw-11709553644

 

Wkrótce na kolejnych aukcjach pojawić mają się też koszulka z autografem Łukasza Byśkiniewicza czy bluza rajdowa, a także inne gadżety Auto Partner i MaXgear. Wszystkie licytacje znaleźć można TUTAJ.

 

30. Finał WOŚP odbywa się pod hasłem „Przejrzyj na oczy – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Z zebranych środków Fundacja planuje zakup m.in. angiografu dwupłaszczyznowego do leczenia siatkówczaka – najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci, oftalmoskopów do badania dna oka, lamp szczelinowych do diagnostyki przedniego odcinka oka, tonometrów do pomiaru ciśnienia śródgałkowego (rogówki i soczewki) czy synoptoforów do pomiaru kąta zeza.

 

Kulminacja działań, czyli wielki finał, przypada na niedzielę 30 stycznia. Licytacje potrwają natomiast do 14 lutego br.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).