Auto-Partner Gdańsk uczcił 40-lecie | MOTOFAKTOR

Auto-Partner Gdańsk uczcił 40-lecie

16 listopada br. odbyły się uroczyste obchody jubileuszu firmy Auto-Partner Gdańsk z okazji jej 40-lecia istnienia. Zorganizowano je w sopockim Hotelu Sheraton.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11:30 od oficjalnego powitania gości przez Członka Zarządu – Wojciecha Jarosławskiego.  Przemówienie otworzyło część konferencyjną o nazwie „Razem w drodze do przyszłości”, podczas którego przedstawiciele dostawców mieli okazję zaprezentować plany dla rynku motoryzacyjnego na nadchodzące lata. Był to także moment historii i wspomnień sięgających nie raz cztery dekady wstecz.

W drugiej części dnia, uczestnicy podzieleni na grupy brali udział w spotkaniach z partnerami jubileuszu a zapisani wcześniej goście, mogli rywalizować o wartościowe nagrody podczas Turnieju Tenisa Stołowego. Klienci walczyli o nagrody pieniężne w wysokości dziesięciu tysięcy złotych za pierwsze miejsce, pięciu tysięcy złotych za miejsce drugie oraz dwóch i pół tysiąca złotych za miejsce trzecie. Przedstawiciele dostawców natomiast grali o wartościowe nagrody rzeczowe oraz możliwość rozegrania honorowego meczu finałowego z Wojciechem Jarosławskim. Od 16:30 można było także podziwiać wystawę pod nazwą Wehikuł Czasu, która jak w filmie „Powrót do przyszłości” przenosiła gości do lat osiemdziesiątych i tamtejszej rzeczywistości motoryzacyjnej.

Część wieczorną rozpoczęły gratulacje i podziękowania dla pracowników i partnerów biznesowych za ich wkład w rozwój firmy. Wyrażone zostały słowa uznania i dumy z osiągnięć, jakie udało się zdobyć w ciągu czterdziestu lat działalności firmy. Lojalność i zaangażowanie zostało uhonorowane jubileuszowymi statuetkami, zaprojektowanymi i wykonanymi specjalnie na tą okoliczność przez znaną artystkę – Edytę Barańską, wręczanymi na scenie przez pana Antoniego Jarosławskiego – właściciela i założyciela firmy.

Następnie wszyscy zebrani uczestnicy mogli zakosztować pysznych dań i napojów serwowanych przez profesjonalną obsługę kelnerską. Punktem kulminacyjnym był symboliczny tort jubileuszowy stworzony z mono porcji ułożonych w logo 40-lecia firmy.

Podczas jubileuszu nie zabrakło też atrakcji artystycznych. Prowadzący – Szymon Jachimek wraz z Małgorzatą Piontke przygotowali quiz z nagrodami niespodziankami. Dla gości zaplanowano także koncert zespołu Lady Pank, którego występ trzymano w tajemnicy do ostatniego momentu.

Cały wieczór przeplatał się również rozmowami i wymianą doświadczeń między pracownikami i partnerami biznesowymi. Było to doskonałe miejsce, aby nawiązać nowe kontakty i podtrzymać istniejące relacje. Jubileusz firmy Auto-Partner Gdańsk był pełen emocji i wzruszeń, ale przede wszystkim był momentem do świętowania osiągnięć i podziękowania wszystkim za ich wkład.

Źródło: Auto-Partner Gdańsk

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).