Auto Land Expo 2018 już w najbliższy weekend | MOTOFAKTOR

Auto Land Expo 2018 już w najbliższy weekend

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2018

W najbliższą sobotę, 6 października, w Ostródzie odbędzie się już 7. edycja targów Auto Land Expo.

Targi Auto Land Expo 2018 zgromadzą w Expo Arenie na przestrzeni 16 tys. m kw. profesjonalistów z branży motoryzacyjnej prezentujących części samochodowe, narzędzia warsztatowe i akcesoria, a także miłośników motoryzacji. Ponad 20 wystawców wyposażenia serwisów zaprezentuje swoje produkty w specjalnych targowych cenach.

Atrakcje

Specjalne atrakcje dla gości targów zostaną zorganizowane na placu przy hali Expo Mazury, a także w hali nr 3 kompleksu. Na zewnętrznej części imprezy na gości czekać będą w ramach ATE Continental Moto Show:

 

 • stunt motocyklowy
 • skoki freestyle motocross
 • drift samochodowy
 • drift ciężarówką
 • monster truck 4×4
 • pokazy niespodzianki.

 

Za to w hali nr 3 na gości będą czekać:

 

 • kartingi elektryczne
 • wystawa samochodów luksusowych
 • wystawa samochodów nowych
 • wystawa samochodów zabytkowych
 • bogata strefa dla dzieci
 • moto trial

 

Prowadzącymi całego wydarzenia będą Patryk Mikiciuk oraz Adam Kornacki.

 

Bilety można zamówić w przedsprzedaży, a także kupić w filiach Auto Land i w kasach Expo Areny w dniu targów. Cennik i dokładne informacje dotyczące biletów można znaleźć na stronie wydarzenia.

 

Pełna lista wystawców jest dostępna tutaj.

 

Źródło: Auto Land

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).