AS-PL podsumowuje wielki sukces na Motortec Madrid | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumowuje wielki sukces na Motortec Madrid

person Adrian Januszkiewicz 4/05/2022

W dniach 20-23 kwietnia zespół AS-PL brał udział w tragach Motortec 2022 w Madrycie, gdzie m.in. przedstawił nowy oddział AS-PL w Hiszpanii.

Targi Motortec to jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Południowej, które odbyło się w centrum kongresowym IFEMA Madrid.

 

Frekwencja podczas Motortec w tym roku była rekordowa – podsumowuje Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o. – Na targach Motortec jesteśmy po raz trzeci, jednak ta edycja była dla nas wyjątkowa. W marcu otworzyliśmy nowy oddział AS-PL Espana i była to znakomita okazja, aby nawiązać kontakty, zaprezentować nowe rozwiązania, których gama znacznie powiększyła się dzięki nowej inwestycji oraz spotkać się z naszymi obecnymi partnerami biznesowymi – dodaje Paweł Kotala.

 

Warto nadmienić, że produkt marki AS, czyli alternator A3259PR, został doceniony przez jury w kategorii „Części elektryczne i elektroniczne”, otrzymał wyróżnienie za najbardziej innowacyjny produkt prezentowany podczas tegorocznych targów Motortec. A3259PR należy do grupy produktów Premium. Można go zastosować m.in. w Fordzie B-Max, Fordzie C-Max, Fordzie Fieście, Fordzie Focusie, Volvo C30, Volvo S40, Volvo V50.

Jesteśmy mile zaskoczeni, że podczas wydarzenia, nasza firma cieszyła się tak dużym zainteresowaniem – oznajmia Monika Gilis-Siek, Regionalny Dyrektor Handlowy (Europa Zachodnia i Ameryka) w AS-PL Sp. z o.o. – Najwięcej pytań, jakie otrzymaliśmy, dotyczyły otwarcia nowego oddziału AS-PL w Walencji, ale także Alternatora A3259PR, który podczas gali Innovation Gallery Awards otrzymał wyróżnienie za najbardziej innowacyjny produkt targów Motortec 2022. Cieszy nas, że jesteśmy zauważani, a marka AS budzi coraz większe zainteresowanie – podsumowuje Monika Gilis-Siek.

 

Organizatorzy targów Motortec Madrid nie spoczywają na laurach i zapowiadają kolejną edycję, która ma się odbyć w 2024 roku.

 

Podczas targów, na stoisku AS-PL organizowany był konkurs z super nagrodą – elektrycznym hoverboardem! Zadaniem uczestników było napisanie w kilku zdaniach „Dlaczego wybierasz produkty marki AS?”.

 

Źródło: AS-PL

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).