AS-PL podsumowuje targi Rematec 2023 | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumowuje targi Rematec 2023

person Redakcja 11/07/2023

Targi Rematec Amsterdam, które odbyły się 27-29 czerwca, zakończyły cykl czerwcowych imprez targowych, na których obecna była spółka AS-PL.

 

Poprzednia edycja targów miała miejsce w 2019 roku. Po czteroletniej przerwie spółka AS-PL wróciła do Niderlandów, aby opowiedzieć o nowych oddziałach, inwestycjach oraz zmianach i nowościach w ofercie.

 

Monika Gilis-Siek, Regionalna Dyrektorka Handlowa na Europę Zachodnią i Amerykę w AS-PL Sp. z o.o.
Monika Gilis-Siek, Regionalna Dyrektorka Handlowa na Europę Zachodnią i Amerykę w AS-PL Sp. z o.o., Fot. AS-PL

Rematec to wiodące na świecie, bardzo ważne wydarzenie dla branży regeneracyjnej. Podczas 3 dni pełnych pracy mieliśmy okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany pomysłów i spotkań, które zaowocują nowymi relacjami biznesowymi – podkreśla Monika Gilis-Siek, Regionalna Dyrektorka Handlowa na Europę Zachodnią i Amerykę w AS-PL Sp. z o.o. – Tegoroczne targi zaliczamy do udanych. Czekamy na kolejną edycję – uzupełnia Monika Gilis-Siek.

Kolejnymi targami, które będą okazją do spotkania pracowników AS-PL Sp. z o.o. będzie Automechanika Dubaj w dniach 2-4.10.2023 r.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).