AS-PL podsumowuje targi Automechanika Dubai 2021 | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumowuje targi Automechanika Dubai 2021

Kolejne targi z cyklu Automechanika, odbyły się w dniach 14-16 grudnia 2021 roku w Dubaju. Na miejscu byli obecni reprezentanci firmy AS-PL.

Podczas trzech dni targowych, reprezentanci AS-PL przeprowadzili dziesiątki rozmów, omawiając m.in. nowości produktowe oraz poznając aktualne potrzeby rynku.

 

Targi Automechanika Dubai, zgodnie z oczekiwaniami, okazały się dla nas bardzo udane – podsumowuje Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL – Nasze stoisko praktycznie przez wszystkie dni targowe odwiedzały osoby z wielu bliskich i odległych regionów świata. Byli oni bardzo zainteresowani ofertą produktową i aktualną działalnością spółki. To pokazuje, że jesteśmy rozpoznawalną, silną i godną zaufania marką – dodaje Paweł Kotala.

Targi Automechanika Dubai to jedne z największych targów na Bliskim Wschodzie. Każda edycja przyciąga do siebie wielu profesjonalistów zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych, a także amatorów motoryzacji, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami rynkowymi i innowacjami. Na wydarzeniu obecnych było kilka tysięcy odwiedzających ze wszystkich zakątków świata. Mimo tak dużej ilości osób wszystko udało się przeprowadzić z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

 

Źródło: AS-PL

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).