AS-PL podsumowuje targi Automechanika Birmingham 2019 | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumowuje targi Automechanika Birmingham 2019

person Adrian Januszkiewicz 14/06/2019

W dniach 4-6 czerwca 2019 roku odbyły się targi Automechanika Birmingham. Nie zabrakło na nich również reprezentantów firmy AS-PL, którzy prezentowali nowości produktowe i bestsellery na rynku brytyjskim.

Teren wystawienniczy był podzielony na trzy sekcje tematyczne, tj. Aftermarket, Garage Quarter i Vehicle Production. Uczestnicy targów mogli spotkać się z wystawcami na aż czterech obszernych halach. Na jednej z nich zlokalizowane było stoisko AS-PL (Hala nr 19 stoisko N164). Dodatkowo produkty AS-PL były pokazane podczas prezentacji nowych produktów w kategoriach Commercial Vehicle Shocase dot. pojazdów użytkowych oraz Remanufacturing Showcase.

Targi Automechanika Birmingham były dla nas okazją do prezentacji oferty w szerokim gronie odbiorców, nie tylko z brytyjskiego rynku. Nasza firma została zauważona przez wielu wystawców i uczestników, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność naszej marki. Rynek brytyjski jest dla nas bardzo ważny, dlatego korzystamy z możliwości, aby nawiązać kontakt z jak największą liczbą nowych klientów, a także móc spotkać się obecnymi, bardzo ważnymi dla nas klientami. Kevin Sharp Regionalny Dyrektor Handlowy na region Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Oceanii w AS-PL

Automechanika Birmingham organizowana jest od 2016 roku i gromadzi wokół siebie profesjonalistów oraz pasjonatów motoryzacji.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).