AS-PL podsumowuje targi Automec 2019 | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumowuje targi Automec 2019

person Adrian Januszkiewicz 8/05/2019

W kwietniu spółka AS-PL pojawiła się na targach Automec 2019 w Sao Paulo w Brazylii, aby zaprezentować swoją ofertę.

Reprezentantów AS-PL można było zobaczyć w pawilonie nr 6 na stoisku H172.

Do tegorocznych targów Automec skrupulatnie przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy biorąc pod uwagę fakt, iż w targach uczestniczyliśmy po raz pierwszy oraz to, iż Ameryka Łacińska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem. Musimy przyznać, że zainteresowanie ofertą polskiej rodzinnej firmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przeprowadziliśmy wiele rozmów z potencjalnymi klientami i zaprezentowaliśmy nasze produkty. Uczestnicy wydarzenia doceniają wysoką jakość naszych produktów, dlatego obecność AS-PL na przyszłych targach Automec jest bardzo realna. Paweł Kotala Dyrektor Handlowy AS-PL

Obecni na wydarzeniu wystawcy z całego świata zaprezentowali innowacje i rozwiązania w zakresie części zamiennych, sprzętu naprawczego i akcesoriów do konserwacji pojazdów.

 

Targi Automec 2019 odbyły się w dniach 23-27 kwietnia w Sao Paulo w Brazylii. Do największego miasta Ameryki Łacińskiej przyjechali miłośnicy motoryzacji m.in. z Brazylii, Argentyny, Ekwadoru i Chile.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).