AS-PL podsumowuje targi Automassan 2023 | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumowuje targi Automassan 2023

person Redakcja 27/01/2023

W dniach 18-21.01.2023 reprezentanci AS-PL brali udział w targach Automassan w Szwecji. Było to pierwsze wydarzenie, inaugurujące cykl spotkań w 2023 r.

 

Podczas czterech dni, reprezentanci AS-PL przeprowadzili dziesiątki rozmów oraz spotkali się z przedstawicielami skandynawskich firm, poszukujących sprawdzonego dostawcy alternatorów i rozruszników.

 

Monika Gilis-Siek, Regionalny Dyrektor Handlowy na Europę Zachodnią i Amerykę w AS-PL Sp. z o.o.
Monika Gilis-Siek, Regionalny Dyrektor Handlowy na Europę Zachodnią i Amerykę w AS-PL Sp. z o.o.

Targi Automassan to ważne wydarzenie dla branży motoryzacyjnej. Przez cztery dni, pod jednym dachem spotykali się profesjonaliści m.in. ze Skandynawii, Europy czy Azji. Spotkaliśmy się z obecnymi i potencjalnymi klientami, a także poznaliśmy wiele osób, które były szczerze zainteresowane naszą ofertą – podkreśla Monika Gilis-Siek, Regionalny Dyrektor Handlowy na Europę Zachodnią i Amerykę w AS-PL Sp. z o.o. – Targi śmiało możemy zaliczyć do bardzo udanych. Teraz czekamy na kolejną edycję, która odbędzie się w 2026 roku – uzupełnia Monika Gilis-Siek.

 

Automassan zainaugurował cykl wydarzeń branżowych, które odbędą się w tym roku. Kolejne targi, w których AS-PL będzie brać udział to Automechanika Birmingham, w dniach 06-08.06.2023.

Źródło: AS-PL

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).