AS-PL podsumował targi w Birmingham i Stambule | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumował targi w Birmingham i Stambule

person Redakcja 19/06/2023

Początek czerwca był dla AS-PL Sp. z o.o. bardzo intensywny, a to za sprawą Automechaniki Birmingham i później Automechaniki Istanbul.

 

Ostatnia edycja targów Automechanika Birmingham, w której AS-PL brało udział, odbyła się 2019 roku i od tamtego czasu wiele się zmieniło – zarówno w AS-PL, jak i na całym świecie. Jedyne co się nie zmieniło to ogromna frekwencja na stoisku polskiej spółki i zainteresowanie ofertą alternatorów, rozruszników i części. Pracownicy reprezentujący firmę na tym wydarzeniu, zgodnie uznali, że Automechanika Birmingham to jedne z tych targów, na których pracuje się z prawdziwą przyjemnością.

 

Ostatni dzień Automechaniki Birmingham był jednocześnie pierwszym dniem Automechaniki Istanbul. Wiele osób, które odwiedziło stoisko AS-PL w Wielkiej Brytanii, odwiedziło je także w Turcji, około 3000 km od Birmingham. Pracownicy AS-PL obecni na targach w Stambule opowiadali, że były to jedne z intensywniejszych wydarzeń, w których brali udział. Tak duże zainteresowanie rozwojem oferty i jakościowymi produktami to dla spółki znak, że idzie w dobrym kierunku!

 

Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL sp. z o.o. 2022
Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL sp. z o.o.

Oba wydarzenia były dla nas bardzo ważne i przygotowywaliśmy się do nich od dłuższego czasu – mówi Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o. – Zarówno targi w Wielkiej Brytanii, jak i te organizowane w Turcji, były doskonałą okazją do tego, aby spotkać się z klientami z różnych, nawet tych najbardziej odległych części świata. Dlatego bardzo zależało nam na tym, aby tak zaplanować spotkania, żeby każdy zainteresowany mógł podejść, przywitać się, poruszyć interesujące go kwestie i myślę, że nam się to udało – informuje Paweł Kotala.

 

Kolejne wydarzenia, na których będzie można spotkać naszych reprezentantów, odbędą się w Austrii (AutoZum Salzburg), Holandii (Rematec Amsterdam) i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Automechanika Dubai).

Źródło: AS-PL

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).