AS-PL na targach AutoZum w Salzburgu | MOTOFAKTOR

AS-PL na targach AutoZum w Salzburgu

person Redakcja 28/06/2023

Targi AutoZum w Salzburgu trwały od 20 do 23 czerwca i były to jedne z czterech wydarzeń branżowych w czerwcu, na których można było spotkać reprezentantów firmy AS-PL.

To były cztery bardzo intensywne dni na targach AutoZum w Austrii. W tym czasie przedstawiciele firmy AS-PL przeprowadzili mnóstwo rozmów i poznali wielu profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Stoisko firmy było bardzo często odwiedzane, co potwierdza jakim zainteresowaniem cieszy się firma i marka AS.

 

Targi AutoZum w Salzburgu trwały od 20 do 23 czerwca i były to jedne z czterech wydarzeń branżowych w czerwcu, na których można było spotkać
reprezentantów firmy. Monika i Julia odpowiadały na wszystkie pytania naszych gości, które najczęściej dotyczyły naszej oferty, nowych zagranicznych oddziałów i tego, jak oceniamy przyszłość branży motoryzacyjnej.

To były bardzo udane targi. Spotkaliśmy się z wieloma osobami zainteresowanymi naszą ofertą, padały bardzo konkretne pytania, wiele mówiliśmy też o naszych dotychczasowych osiągnięciach i planach. Mimo że od wydarzenia minęło kilka dni, to już teraz wiemy, że nasz udział na AutoZum można uznać za sukces. Monika Gilis-Siek Regionalny Dyrektor Handlowy w AS-PL

 

Kolejnym, ostatnim w tym miesiącu wydarzeniem, na których można będzie spotkać reprezentantów AS-PL, są targi Rematec Amsterdam. Wszystkich obecnych firma zaprasza na nasze stoisko nr 8.615.

 

Źródło: AS-PL

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).