AS-PL finalistą nagrody „Gryf Gospodarczy 2018” | MOTOFAKTOR

AS-PL finalistą nagrody „Gryf Gospodarczy 2018”

person Adrian Januszkiewicz 24/09/2018

Firma AS-PL w gronie finalistów Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”.

Spółka była nominowana w kategorii Lider Eksportu i znalazła się wśród trzech firm finalistów w ramach podkategorii średnie i duże przedsiębiorstwa. Podczas wydarzenia firmę AS-PL reprezentował Wiceprezes Zarządu Spółki, Andrzej Kaszubowski oraz Dyrektor Operacyjny, Krzysztof Falk. Kapituła przyznając nagrodę, zwracała szczególną uwagę na konsekwentne rozszerzanie rynków zbytu oraz działalność eksportową.

Jesteśmy zaszczyceni znalezieniem się w gronie finalistów nagrody. Eksport naszych produktów rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu i od tamtej pory konsekwentnie go rozwijamy, stale poszerzając katalog rynków zbytu. Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, która kieruje się zasadą dostarczania najwyższej jakości produktów, dostosowanych do oczekiwań rynku, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Co za tym idzie, bardzo cieszymy się, iż nasza działalność eksportowa została zauważona i doceniona. Krzysztof Falk Dyrektor Operacyjny w AS-PL Sp. z o.o.

 

Na XIX galę Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”, która odbyła się 19 września 2018 r., zostało zaproszonych 34 finalistów, wśród których wyłoniono zwycięzców w kategoriach, takich jak Lider Innowacji, Lider Eksportu, Lider Inwestycji, Lider Odpowiedzialności Społecznej, Lider Kształcenia Zawodowego, Lider Przedsiębiorczości Młodzieżowej oraz Gryf Medialny. Wyróżniono także Gminę Przyjazną Przedsiębiorcom oraz nagrodę specjalną dla Przedsiębiorcy Przyjaznego Imigrantom.

 

Konkurs organizowany jest przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).