Arnott powiększył swoją ofertę produktową | MOTOFAKTOR

Arnott powiększył swoją ofertę produktową

person Redakcja 7/06/2023

Arnott Europe wprowadził na rynek kolejne nowości. Tym razem są to tylne kolumny zawieszenia do pojazdów Lincoln Navigator (U326) i Ford Expedition (U324).

Kolumny AS-3461 i AS-3462

Referencje AS-3461 oraz AS-3462 to nowe kolumny do modeli Lincoln Navigator (U326) i Ford Expedition (U324) z lat 2007-2013. Obydwa wykonano w oparciu o długoletnie doświadczenie firmy z najwyższej jakości komponentów.

Amortyzator SK-4007

Referencja SK-4007 to wysokiej jakości amortyzator do półciężarówek RAM 1500 (DS) z lat 2013-2018. Łatwy montaż na lewej lub prawej stronie, dzięki przejrzystej instrukcji.

Poziomica RH-4387

Poziomica RH-4387 pasuje do różnych modeli BMW/Mini z lat 2013-. Czujnik określa wysokość zawieszenia pojazdu and nawierzchnią. Wszystkie czujniki wysokości Arnott przechodzą testy drogowe i funkcjonalne aż do miliona cykli pracy.

Źródło: Arnott

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).