Apollo Tyres wyznacza nowego dyrektora działu opon rolniczych i przemysłowych | MOTOFAKTOR

Apollo Tyres wyznacza nowego dyrektora działu opon rolniczych i przemysłowych

Firma Apollo Tyres mianowała Guido Boerkampa nowym dyrektorem działu opon rolniczych i przemysłowych - Off-Highway Tyres (OHT).

Boerkamp zastąpi Ruuda Nijlanda, który przechodzi na emeryturę po ponad dziesięcioletnim okresie pełnienia tej funkcji w firmie.  Ma on 27-letnie doświadczenie w sektorze OHT. Dołączył do firmy (wtedy znanej jako Vredestein) w 1995 roku jako specjalista ds. produktów w zakresie opon rolniczych i przemysłowych. Następnie pracował jako kierownik ds. produktu, kierownik ds. rozwoju działalności oraz przewodniczący grupy produktów, aby ostatecznie pokierować europejskim działem badawczo-rozwojowym zajmującym się oponami rolniczymi i przemysłowymi firmy Apollo Tyres.

 

Na nowym stanowisku będzie nadzorował sprzedaż i marketing coraz szerszej gamy produktów rolniczych i przemysłowych marek Vredestein i Apollo, zarządzając dalszym rozwojem w całej Europie. Jego bezpośrednim przełożonym będzie Yves Pouliquen, szef działu sprzedaży i marketingu Apollo Tyres w Europie.

 

Poświęciłem całą swoją karierę tej działalności: najpierw w firmie Vredestein przed przejęciem, a od tamtej pory w Apollo Tyres. Byłem świadkiem rozwoju firmy w momencie, gdy potrzeby sektora przemysłowych opon budowlanych i rolniczych zmieniały się w całej Europie — mówił Boerkamp – Czuję dumę na myśl o tym, że kolejnym etapem w mojej karierze będzie wprowadzenie działu opon rolniczych i przemysłowych do nowej epoki, a jednocześnie wzięcie odpowiedzialności za rosnące portfolio produktów. Pragnę podziękować Ruudowi za położenie podwalin pod kontynuację misji rozwoju firmy podczas jego godnej podziwu kadencji.

 

Guido jest doskonale przygotowany do kierownictwa w dziale OHT. Zgromadził niezrównany poziom wiedzy i doświadczenia, które pomogą nam zapewniać jeszcze większą skuteczność na rynku europejskim podczas dostarczania klientom najlepszych w swojej klasie opon produkowanych zgodnie z najwyższymi standardami. Chciałbym podziękować Ruudowi za jego ogromny wkład w rozwój firmy Apollo Tyres oraz marek produktów Vredestein i Apollo. Zespół będzie za nim bardzo tęsknił. Życzymy mu wszystkiego, co najlepsze na emeryturze — powiedział Pouliquen.

 

Bycie częścią tej organizacji przez znaczącą część mojej kariery — gdy dostarczaliśmy rewolucyjne dla branży produkty we współpracy z naprawdę wyjątkowymi ludźmi — było dla mnie wielkim zaszczytem. Życzę Guido powodzenia na nowym stanowisku i z niecierpliwością wyczekuję kolejnych sukcesów Apollo Tyres – dodaje Nijland.

 

Źródło: Apollo Tyres

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).