Aplikacja MAHLE Aftermarket MPULSE już dostępna | MOTOFAKTOR

Aplikacja MAHLE Aftermarket MPULSE już dostępna

person Redakcja 7/09/2023

MAHLE Aftermarket udostępnia swój magazyn MPULSE Mobility na smartfonach w formie aplikacji. Można ją pobrać w App Store i Google Play Store.

 

 

Smartfon jest zawsze z nami. Dlatego teraz oferujemy nasz magazyn dla klientów MPULSE jako przyjazną dla użytkownika aplikację – mówi Philipp Grosse Kleimann, członek komitetu zarządzającego MAHLE i dyrektor ds. rynku części zamiennych – Jako partner niezależnego warsztatach używamy aplikacji, aby zapewnić mechanikom przydatne informacje, usługi i dalsze szkolenia – łatwo dostępne, z jednego źródła.

 

Magazyn klientów MPULSE firmy MAHLE Aftermarket dla warsztatów i mechaników hobbystycznych od 2017 roku cieszy się dużym powodzeniem. Po przejściu na magazyn dostępny wyłącznie online MAHLE Aftermarket robi teraz kolejny krok z aplikacją. Czytelnicy mają teraz jeszcze łatwiejszy dostęp do aktualności branżowych, programów szkoleniowych, porad i wskazówek dotyczących konserwacji i napraw wszelkiego rodzaju pojazdów oraz sklepu dla fanów. Ponadto MPULSE stale dzieli się wiedzą na temat nowych technologii i trendów motoryzacyjnych.

 

Aplikacja oferuje wszystkie funkcje magazynu internetowego, takie jak funkcje wyszukiwania lub tłumaczenia oraz filtry tematyczne. Ponadto użytkownicy mogą zapisywać odpowiednie artykuły i informacje za pomocą osobistej listy obserwacyjnej i wywoływać je w późniejszym terminie. Dzięki powiadomieniom push nie umkną im żadne ciekawe tematy. Ponadto artykuły można udostępniać współpracownikom i znajomym bezpośrednio w aplikacji.

 

Więcej informacji na temat aplikacji MPULSE można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: MAHLE

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).