Aplikacja MAHLE Aftermarket MPULSE już dostępna | MOTOFAKTOR

Aplikacja MAHLE Aftermarket MPULSE już dostępna

MAHLE Aftermarket udostępnia swój magazyn MPULSE Mobility na smartfonach w formie aplikacji. Można ją pobrać w App Store i Google Play Store.

 

 

Smartfon jest zawsze z nami. Dlatego teraz oferujemy nasz magazyn dla klientów MPULSE jako przyjazną dla użytkownika aplikację – mówi Philipp Grosse Kleimann, członek komitetu zarządzającego MAHLE i dyrektor ds. rynku części zamiennych – Jako partner niezależnego warsztatach używamy aplikacji, aby zapewnić mechanikom przydatne informacje, usługi i dalsze szkolenia – łatwo dostępne, z jednego źródła.

 

Magazyn klientów MPULSE firmy MAHLE Aftermarket dla warsztatów i mechaników hobbystycznych od 2017 roku cieszy się dużym powodzeniem. Po przejściu na magazyn dostępny wyłącznie online MAHLE Aftermarket robi teraz kolejny krok z aplikacją. Czytelnicy mają teraz jeszcze łatwiejszy dostęp do aktualności branżowych, programów szkoleniowych, porad i wskazówek dotyczących konserwacji i napraw wszelkiego rodzaju pojazdów oraz sklepu dla fanów. Ponadto MPULSE stale dzieli się wiedzą na temat nowych technologii i trendów motoryzacyjnych.

 

Aplikacja oferuje wszystkie funkcje magazynu internetowego, takie jak funkcje wyszukiwania lub tłumaczenia oraz filtry tematyczne. Ponadto użytkownicy mogą zapisywać odpowiednie artykuły i informacje za pomocą osobistej listy obserwacyjnej i wywoływać je w późniejszym terminie. Dzięki powiadomieniom push nie umkną im żadne ciekawe tematy. Ponadto artykuły można udostępniać współpracownikom i znajomym bezpośrednio w aplikacji.

 

Więcej informacji na temat aplikacji MPULSE można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: MAHLE

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).