APCAT – nowy katalog Auto Partner SA | MOTOFAKTOR

APCAT – nowy katalog Auto Partner SA

person Redakcja 2/09/2019

Dziś oficjalnie uruchomiono APCAT - nowy katalog części zamiennych Auto Partner S.A.

Auto Partner S.A. z przyjemnością pragnie zaprezentować nowy elektroniczny katalog części APCAT. Spółka liczy, że nowe narzędzie przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom i sprosta ich oczekiwaniom. Poniżej zamieszczony został film przygotowany specjalnie dla klientów spółki, w którym zapoznać się można z najważniejszymi możliwościami i funkcjami nowego oprogramowania.

Aby skorzystać z katalogu dotychczasowi klienci muszą tylko wejść na stronę www.apcat.eu i zalogować się za pomocą dotychczasowego loginu i hasła.

 

Nowi klienci, aby zacząć korzystać z katalogu APCAT, powinni na początek skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partnera. Pełna lista filii wraz z danymi adresowymi dostępna jest na stronie spółki www.autopartner.com w zakładce Kontakt.

 

Artykuł sponsorowany przez Auto Partner S.A.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).