AP EXPERT 2022 już zakończony! | MOTOFAKTOR

AP EXPERT 2022 już zakończony!

W dniach 9-11 września w resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem odbyła się ostatnia część akcji AP EXPERT 2022, gdzie wyłoniono laureatów Wielkiego i Małego Finału.

 

Promocja AP EXPERT 2022 w dniach 9-11 września miała swój Wielki Finał. Do Zakopanego zjechali mechanicy z całej Polski. Najpierw, 9 września sprawdzili swoją wiedzę w Finale Teoretycznym – rozwiązując niełatwe testy. Następnego dnia rano, na 10 najlepszych czekały zadania Małego i Dużego Praktycznego. Dostarczyły one wielu wrażeń zarówno finalistom, jak i partnerom, którzy je przygotowali. Wszystkiemu przyglądała się publiczność. W trakcie Finału Praktycznego odbyły się także targi wystawiennicze, podczas których uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z aktualną ofertą handlową 32 partnerów promocji.

9 września mechanicy sprawdzili swoją wiedzę w Finale Teoretycznym – rozwiązując niełatwe testy.

Po Finałach przyszedł czas na atrakcje. Uczestnicy Wielkiego Finału mogli wybrać się na grę miejską „Śladami Zakopanego”, zbudować samochód wyścigowy i zmierzyć się na trasie przy hotelu, spróbować swoich sił na symulatorach rajdowych, zobaczyć widowiskowy pokaz pole dance oraz występ iluzjonisty Macieja Króla. Do tego wszystkiego żądni wrażeń wyjechali do Białki Tatrzańskiej, gdzie czekały na nich rowery elektryczne, trasy off-roadowe i buggy, a także turniej strzelecki.

Zadania Małego i Dużego Finału Praktycznego dostarczyły wielu wrażeń zarówno finalistom, jak i partnerom promocji, którzy je przygotowali.

Niezapomnianych wrażeń dostarczyła również wieczorna gala. To na niej w pierwszej kolejności zaprezentowano laureatów Małego Finału, którzy z rąk wiceprezesów zarządu Auto Partner SA – Piotra Janty oraz Andrzeja Manowskiego – odebrali symboliczne czeki na rabaty transakcyjne. Następnie na scenę wkroczyło pięciu uczestników Dużego Finału – ci, poza czekami, odebrali nagrody rzeczowe: motocykl, elektryczny skuter, rower i hulajnogę.

Zwycięzcą 9. edycji AP EXPERT i laureatem tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów” okazał się Krzysztof Grudzień z firmy Tip-Top Piotr Ziółkowski, który tym samym zdobył kluczyki do nagrody głównej – Škody Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM.

Škoda Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM była nagrodą główną tegorocznej edycji AP EXPERT.

Gdy flesze aparatów przestały rozświetlać salę Gerlach, na scenę wszedł Piotr Bałtroczyk, który dostarczył gościom solidnej porcji uśmiechu. Z kolei o skutecznie rozładowanie pozostałych po finale emocji zadbał zespół Gruba Ferajna, zapełniając parkiet od pierwszych taktów aż do godzin porannych.

 

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT byli:

 

  • Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.
  • Partnerzy główni: Valeo, febi bilstein, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.
  • Partnerzy techniczni: ROOKS, AS-PL, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).