Antykuna.pl oferuje nie tylko jeden odstraszacz | MOTOFAKTOR

Antykuna.pl oferuje nie tylko jeden odstraszacz

Antykuna.pl ma w swojej ofercie pełną paletę odstraszaczy kun i innych zwierząt, które mogą uszkodzić nasze pojazdy. Każdy znajdzie coś dla siebie.
13/05/2024

Klienci często oddają swoje auta do warsztatów samochodowych z powodu uszkodzeń przewodów, wiązek, a także wygłuszeń komory silnika, spowodowanych przez kuny lub inne gryzonie. Często są nieświadomi, że coś może grasować w ich komorze silnika i wyrządzać im tam szkody. Zabezpieczenie auta przez warsztat mechaniczny jest korzystne zarówno dla klienta, jak i właściciela warsztatu. Klient zyskuje ochronę komory silnika i unika niepotrzebnych dodatkowych kosztów oraz awarii. Właściciel warsztatu oferując dodatkową płatną usługę montażu odstraszacza , zarabia na sprzedaży urządzenia i wykonaniu montażu.

Wartością dodaną jest pozytywna opinia klienta, który po wykonanej usłudze przekonuje się że jest to w jego interesie. W wyniku tego unika on awarii oraz niepotrzebnych kosztów naprawy samochodu.

Warto brać pod uwagę jakość, a przede wszystkim skuteczność takich rozwiązań. Fachowcy podkreślają, że jedynym sensownym i skutecznym rozwiązaniem jest zainstalowanie w samochodzie odpowiedniego odstraszacza. Poprzez głośnik emituje on ultradźwięki o zmiennym natężeniu i czasie ich trwania. Uniemożliwia to przyzwyczajenie się szkodników do jego działania. Dobrej klasy odstraszasz powinien mieć wszystkie te cechy.

Firma Antykuna.pl posiada w swojej ofercie produkcyjnej kilkanaście modeli odstraszaczy samochodowych. Są one dedykowane do komór silników występujących w pojazdach osobowych, w tym również hybryd, SUV-ów, busów, ciężarówek, maszyn rolniczych, a nawet tirów.

Wśród nich są modele takie jak Strong (oprócz kun działa jeszcze na myszy i szczury), On-Off (wyłącza się podczas jazdy), Light&Flash (jest cichy, błyska diodami).

Odstraszacze Antykuna.pl w opakowaniach

Dobranie odstraszacza w celu skutecznego zabezpieczenia polega na zidentyfikowaniu stref wejścia szkodników do komory silnika od strony podwozia, czyli obszarów, poprzez które mogą one wejść z parkingu, podwozia, zawieszenia lub skrzyni biegów na górę do komory silnika.

Te strefy stanowią drogę, którą kuny przedostają się do wnętrza samochodu i na ich drodze powinny działać ultradźwięki skutecznie je stamtąd odstraszając.

 

Odstraszacz powinno się dobierać według poniższych wskazówek:

Odstraszacz pojedynczy samochodowy

Do zamontowania w autach osobowych z jedną strefą wejścia gryzoni do komory silnika. Działa w jedną stronę.

 

 

 

Odstraszacz pojedynczy samochodowy z długim przewodem

Do zamontowania w autach osobowych z jedną strefą wejścia gryzoni do komory silnika. Długi przewód jest potrzebny dla jednej strefy wejścia do komory silnika, która znajduje się po przeciwnej stronie źródła prądu (akumulatora, wyjść prądowych). Pozwala na swobodne podłączenie odstraszacza, który działa w jedną stronę.

 

 

Antykuna odstraszacz zespolony dwustronnyOdstraszacz zespolony (dwustronny) 

Do zamontowania w autach z jedną dużą strefą wejścia szkodników. Działa na dwie strony i ma dwa przeciwległe głośniki.

 

 

 

 

 

Odstraszacz podwójny samochodowy

Do zamontowania w autach osobowych, dostawczych lub busach z dwoma strefami wejścia szkodnika do komory silnika. Posiada 2 niezależne głośniki, które zabezpieczą dwie strefy wejścia. Lewą i prawą stronę silnika lub między silnikiem i chłodnicą.

 

 

Odstraszacz Antykuna podwójny zespolony samochodowyOdstraszacz podwójny zespolony samochodowy

Do samochodów dostawczych, busów z dużą komorą silnika. Ma dwa odstraszacze z przeciwległymi dwoma głośnikami. Zabezpiecza kilka stref wejścia szkodników do komory silnika, ponieważ działa w czterech kierunkach.

 

 

Odstraszacze firmy Antykuna.pl można kupić w sieciach dystrybucyjnych  Inter Cars, ProfiAuto, Motogama. Firma ma największą wiedzę i doświadczenie w Polsce, w zakresie zabezpieczenia przeciw szkodnikom. Informuje ona klientów co do doboru, sposobu i miejsc montażu produkowanych urządzeń.

Posiada też swoją infolinię. Podając markę, model oraz pojemność silnika można uzyskać wskazówki, jaki odstraszacz dobrać, gdzie i w jaki sposób go zamontować.

Antykuna.pl produkuje też odstraszacze do zabezpieczenia parkingów, domów i grodów. To jest dowód na ich doświadczenie w produkcji skutecznych urządzeń odstraszających.

Źródło: Antykuna.pl

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).