Ambitne cele Eurorepar Car Service na rok 2024 | MOTOFAKTOR

Ambitne cele Eurorepar Car Service na rok 2024

W roku 2024 sieć Eurorepar Car Service planuje utrzymać wysoki wzrost obrotów we wszystkich punktach swojej sieci, wykorzystując różnorodne narzędzia dla klientów oraz skoncentrowaną komunikację dostosowaną do zróżnicowanych potrzeb na poszczególnych rynkach.

W 2023 roku marka Eurorepar Car Service obchodziła 20. urodziny. Obecnie kontynuuje ekspansję i rozbudowuje swoją sieć, która obecnie liczy już 6 300 warsztatów na całym świecie. Dąży do utrzymania tempa wzrostu obrotów netto na poziomie 10% rocznie, skupiając się przede wszystkim na nowych krajach i regionach. Aby osiągnąć ten cel, Eurorepar Car Service planuje w tym roku uczestniczyć w prestiżowych targach branżowych, takich jak Equip’Auto w Algierze, AutoTechnica w Brukseli czy Automechanika w Buenos Aires i Stambule.

Eurorepar Car Service oferuje kompleksowe narzędzia do zarządzania, aby zachęcić właścicieli warsztatów do dołączania do sieci. Dzięki programowi 360° daje gwarancję dostępu do wysokiej jakości części zamiennych, w tym gamy produktów Eurorepar dla różnych marek pojazdów, oryginalnych części Mopar dla grupy Stellantis, części OEM od producentów oraz części z programu SUSTAINER. Dodatkowo proponuje szkolenia oraz dostęp do dokumentacji technicznej, aby zapewnić najwyższy poziom usług w obsłudze i naprawie pojazdów.

Dodatkowo, członkowie sieci oraz ich klienci mają dostęp do aplikacji online, które umożliwiają pracownikom warsztatów przeglądanie oferty i składanie zamówień za pomocą katalogu Service Box Multi-Brand. Platforma ta zawiera informacje o dostępnych produktach wraz z cenami i dostępnością w magazynie centralnym. Użytkownicy pojazdów mogą natomiast umówić się na wizytę w warsztacie poprzez stronę Eurorepar Car Service, korzystać z aktualnych promocji oraz zapoznać się z usługami oferowanymi przez sieć.

Źródło: Stellantis

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).